.

.

10 пара направите рачно изработени Природни Долго Лажни Трепки Редок Око Трепките Бесплатен превозот висок квалитет на лажни удари со камшик

10 пара направите рачно изработени Природни Долго Лажни Трепки Редок Око Трепките Бесплатен превозот висок квалитет на лажни

Степени:

DEN 83.00 -42 %
DEN 143.52
Износ
Това е достапна

Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен
.Ние очекуваме позитивен фидбек и 5 ѕвезди на детални продавачот Оценка.ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Испорака Детална :
.затоа што ние
сакате да бидете на нашиот клиент засекогаш.За лице и за секојдневна употреба
.Некаде Воздухопловната може да пропушти некои postages,ние ќе рефундирање на цената на објектот со исклучок на превозот надомест кога не можете да добиете на вашиот објект.pls donn не само да мислат на цена кога
вие сте превозот.Ние ќе го прават истото за вас.Ви благодариме! Уживаат во шопинг тука!
Како да се применуваат лажни Трепки
Продавница во кина :
.Превозот во Светот
За Повратни Информации :
.ние прифаќаме Alipay тука
.Може да се користи многу пати, ако тие се користат и отстранети properl
Пакетот вклучува : 1 кутија * 10 пара Лажни Трепки
Плаќање
.Едноставни за употреба и удобен за носење
.Над 5$,бесплатен превозот,ве молиме контактирајте ме и rivised цена,ви благодариме!
Квалитетот на Нашите производи се со висок квалитет, оригинален квалитет.ако не сте задоволни со нашата служба за производот.Одговара на вашиот каузална и партија шминка
.
Забелешка
Мин цел $5! можете да се меша цел било производ во нашата продавница,ако вашиот oder е помалку од $5,ве молиме додадете $2 за превозот.ние добредојдовте во светот на купувачи
.ви благодариме
Функција :
. Објектот ќе биде предаден од страна на Воздух Пошта преку Кина Пост Воздух Mail заводот во рок од 1 бизнис дена по receving расчисти исплата
.Други земји 25-50days
.Овие трошоци се на купувачот responsibilty.тоа трае околу 20-35 дена.
Сите слика се вистинска слика,ние може да quaratee нашиот квалитет 2 години.Може да бидат отстранети од страна на око шминка смена
.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.100% Сосема нова мода шминка мека долго дебели tableaux лажни трепки
.ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред да ја напушти други повратни информации,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.ако имате anyproblem или не се задоволни со нашите производи и услуги.

Повеќе информации

Должина:
12mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Бренд Име:
Eagleyelash
Количина:
10 парови
Големина:
Normal nize
Лажни Eyelashe Должина:
над 1,5 см
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Памук Труп
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Лажни Eyelashe Тип:
Долниот Удари Со Камшик
Број На Модел На:
T118
Боја:
Црна

Најдобрите понуди во категоријата