.

.

ORBMART Плувка Лебди Рачни Monopod Планината Рака Зафат Selfie се Држиме За Gopro ХЕРОЈ 4 3+ 3 2 1 SJ4000 Xiaomi Yi Акција Камери

ORBMART Плувка Лебди Рачни Monopod Планината Рака Зафат Selfie се Држиме За Gopro ХЕРОЈ 4 3+ 3 2 1 SJ4000 Xiaomi Yi Акција Камери

Степени:

DEN 191.52
Износ
Това е достапна


Карактеристики : Наменета за употреба во вода како што се Нуркање, Нуркањето,Сурфањето,Пливање,Риболов и повеќе. Исто така, има светла жолта да биде лесно забележан. Пловни е добро да се плови две Go Pro или еден AEE DV во исто време Прилагодливи врвката за околу рака, па ќе имаат двојна заштита. Selfie стап помага Gopro камери да се плови во вода се Погодни за Gopro Херој 4/3+/3/2/1, SJCAM SJ4000, Xiaomi Yi
Пакет се Вклучени : 1 x Жолта Лебди Рака Зафат 1 x Црни Go Pro Завртки 1 x Сина боја Прилагодлив за врвка за Рака

Повеќе информации

Укината Должина (mm):
138
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Y1002
Конфигурирани за(Прилагодување):
Акција Видео Камери
Макс Extened Должина (mm):
138
Тежина (g):
0.1
комуникација:
Жичен
Поддршка За Далечинска Контрола:
No
Бренд Име:
ORBMART
Материјал:
Пластични
Компатибилен со 1:
Оди про Херој HD 4 3 3+ 2 1
Компатибилен со 2:
Xiaomi Yi 2 Xiaoyi 2 4K Soocoo S60 S70
Компатибилен со 3:
SJCAM SJ4000 SJ5000 WIFI M10
Компатибилен со 4:
SJ6000 SJ7000 SJ8000 Eken H9 4K

Најдобрите понуди во категоријата