.

.

Afanti Музика Ио тон / Месинг тело / Злато заврши Алто Saxophone (ASE-995)

Afanti Музика Ио тон / Месинг тело / Злато заврши Алто Saxophone (ASE-995)

Степени:

DEN 39552.00
Износ
Това е достапна


Afanti Музика Ио тон / Месинг Тело / Злато заврши Алто Saxophone (ASE-995)
Се фокусира на Saxophone за 20 Години!
Afanti Музика, да направи било saxophone за вас!
Specificatons :
1. Модел : Afanti ASE-995, Ио Алто Saxophone
2. Клуч : Eb
3. Материјал : Висок квалитет на Месинг
4. Крај : Златен Лак
5. За Почетник, Оценување тест, Шоу, Месинг бенд
Ако треба, ние може да ви понуди било какви информации на оваа Afanti Saxophone,
Ако сакате да видите повеќе вистински фотографии, само кажете ни во секое време!

Повеќе информации

Тон:
Eb
Тип:
Паѓа Мелодија E (F)
Површината Материјал:
Златен Лак
Тело Материјал:
Дувачкиот
Број На Модел На:
ASE-995
Бренд Име:
Afanti
Глава Материјал:
bakelite

Најдобрите понуди во категоријата