.

.

Aventik IM10 5wt 9ft 4sec Брза Акција Слатководни Летаат Род НОВИ

Aventik IM10 5wt 9ft 4sec Брза Акција Слатководни Летаат Род НОВИ

Степени:

DEN 3168.00
Износ
Това е достапна


Во комбинација превозот :
За да заштедите на превозот на трошоците, што се предлага да се редослед на различни предмети и да ги плати во една исплата.
Ние ќе испратиме следење бр. Сите прачки се подложени на строги двојно КК систем и областа кастинг тестирање пред превозот. Ви благодариме за вашиот вид доверба. Прифаќаме само неискористени стока која е во добра состојба. За погрешно користење резултираше кршење време на клиентите риболов, клиентите или превоз или губење на некои делови за време на резервирање, или било какви други прашања, ние им обезбеди на клиентите со резервни делови или поправка на услуги почнувајќи од до во повеќето случаи. откако испраќање на вашите производи, па можете да ги пратите пратката и знаат кога ќе може да се добие вашиот објект. Ако сакате да го нарачате повеќе, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за евентуални попуст на превозот цена.
Имаат добар ден!
. Ако ви се итни, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви ги даде разумно такси превозот.
Плаќање :
Ние претпочитаат Pay Pal, но Запад Унија и банкарски трансфер се исто така поддржана. Ако немате Pay Pal, ве молиме контактирајте со нас.
Ние, исто така може да понуди изразат пост како DHL, Fed Ex и ЕМС, кој е побрз и ќе бидат потребни неколку дена, но цена $20, повеќе или повисоко.
Обединетите Членка испорака :
Објектот ќе бидат испратени до вас од страна на e-Пакет со ниска превозот цена од Кина, и ќе го примите пакетот за 7-15 работен ден, некогаш тоа ќе потрае малку подолго време. Ве молиме да се врати во рок од 7 дена од примање на стварта ако стварта е дефектен, ние ќе се замени со нова. Три месеци гаранција е обезбедена.
Ве молиме да ни остават 5 ѕвезда повратни информации. Се врати превозот трошоци ќе бидат покриени од страна на купувачот.
Род гаранција 25 години :
A.
Враќање опис :
1.Повратни информации од корисниците : прачка јас купени е добар риболов алатка Голема вредност добар род за ниска цена,се заблагодарам е добра вредност
Опис : 9'0" LW5 4 SEC Стандард карбонски влакна Брза акција компресира плута со ААА одделение плута хартија за завиткување Тешко хром позлатен змија водичи Тешко дрвени ролна седиште металик зелена заврши Пакување материјал : Памук род крпа+ тешко cordura род цевка
Превозот :
Објектот ќе бидат испратени до вас во рок од 24 часа по приемот на плаќање.

Повеќе информации

Позиција:
Езеро,Река,Поток
Тврдост:
Тешко
категорија:
Мува Риболовен Стап
Материјал:
јаглерод
Топ Дијаметар:
2.2 mm
is_customized:
Yes
Должина (cm):
286

Најдобрите понуди во категоријата