.

.

Оригиналниот Daiwa Врти Риболов Ролна REVROS серија 5 Топката Имајќи Saltwater Слатководни Крап Фидер Тркала со Воздух Роторот

Оригиналниот Daiwa Врти Риболов Ролна REVROS серија 5 Топката Имајќи Saltwater Слатководни Крап Фидер Тркала со Воздух Роторот

Степени:

DEN 2330.88
Износ
Това е достапна


2264169319518707 Риболов Справи US $ 4.49 /парче US $ 46.13 /парче US $ 8.79 /парче US $ 2.69 /парче US $ 14.99 /парче US $ 6.79 /парче US $ 3.68 /парче US $ 2.69 /парче US $ 39.58 /парче US $ 41.86 /парче US $ 3.39 /парче US $ 2.69 /парче

Повеќе информации

Имајќи Количина:
5
Гајтанот Капацитет:
2000 Серија, 2500 Серија, 3000 Серија, 4000 Серија
Риболов Метод:
врти
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Риболов Ленти Тип:
Пред-Вчитување Се Врти Тркалото
Бренд Име:
Daiwa
Број На Модел На:
REVROS
Мамки Тип:
Лажни Мамка

Најдобрите понуди во категоријата