.

.

KKWEZVA 12pcs Летаат Риба, Риболов Куки Риболов Намамат Инсекти мамка Пердув Челик Мамка Пастрмка Мандарина риба Кука се Справи со Алатка ги Мами

KKWEZVA 12pcs Летаат Риба, Риболов Куки Риболов Намамат Инсекти мамка Пердув Челик Мамка Пастрмка Мандарина риба Кука се Справи

Степени:

DEN 96.00 -30 %
DEN 136.80
Износ
Това е достапна


Нови Пристигнување 12pcs Летаат Риба, Риболов Куки Риболов Намамат Insec
12pcs по пакет

Повеќе информации

Тип:
Вештачки Мамки
Позиција:
Езерото,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
080
Бренд Име:
KKWEZVA
категорија:
Инсекти Мамка

Најдобрите понуди во категоријата