.

.

JACKFISH 100 Fluorocarbon Риболов Линија црвена/јасни две бои 4-32LB Карбонски Влакна Лидер Линија летаат риболов линија pesca

JACKFISH 100 Fluorocarbon Риболов Линија црвена/јасни две бои 4-32LB Карбонски Влакна Лидер Линија летаат риболов линија pesca

Степени:

DEN 93.00 -50 %
DEN 186.24
Износ
Това е достапна


ГОЛЕМИНА на Линија Број # 1.0 : 0.165 mm / 5.082 LB / 2.31 KG Линија Број # 1.5 : 0.203 mm / 6.49 LB / 2.95 KG Линија Број # 2.0 : 0.234 mm / 9.482 LB / 4.31 KG Линија Број # 2.5 : 0.26 mm / 12.276 LB / 5.58 KG Линија Број # 3.0 : 0.286 mm / 13.948 LB / 6.34 KG Линија Број # 4.0 : 0.331 mm / 18.392 LB / 8.36 KG Линија Број # 5.0 : 0.37 mm / 22.75 LB / 10.34 KG Линија Број # 6.0 : 0.405 mm / 29.48 LB / 13.4 КГ Пакет Листата : 1pc * 300 МЕТРИ Риболов Линија + подарок
Answer : ___________________________ Note : Ова не е 100% Fluorocarbon Риболов Линија,ако умот ,ве молиме да не купувам,ви благодариме!
ГОЛЕМИНА на Линија Број # 0.8 : 0.148 mm / 4.07 LB / 1.85 KG Линија Број # 1.0 : 0.165 mm / 5.082 LB / 2.31 KG Линија Број # 1.5 : 0.203 mm / 6.49 LB / 2.95 KG Линија Број # 2.0 : 0.234 mm / 9.482 LB / 4.31 KG Линија Број # 2.5 : 0.26 mm / 12.276 LB / 5.58 KG Линија Број # 3.0 : 0.286 mm / 13.948 LB / 6.34 KG Линија Број # 4.0 : 0.331 mm / 18.392 LB / 8.36 KG Линија Број # 5.0 : 0.37 mm / 22.75 LB / 10.34 KG Линија Број # 6.0 : 0.405 mm / 29.48 LB / 13.4 KG Линија Број # 8.0 : 0.46 mm / 31.46 LB / 14.3 KG Пакет Листата : 1pc * 100 Риболов Линија + подарок

Повеќе информации

Линија Број:
0.8, 1.0, 1.5, 2.0, 2.5, 3.0, 4.0, 5.0, 6.0, 8.0
Метри:
100
Пловни Карактеристика:
Потоне Линија
Со Владетел или Не:
No
Со Скала или Не:
No
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Крак
Материјал:
Синтетички
Бренд Име:
JACKFISH
Број На Модел На:
888888
Обликот:
Ниво
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата