.

.

Бесплатен Превозот SS22 5mm Круг Кристал Првенство Синџир,Lt. Sapphire Rhinestones За Накит,Облека,Торба,Украси за Чевли

Бесплатен Превозот SS22 5mm Круг Кристал Првенство Синџир,Lt. Sapphire Rhinestones За Накит,Облека,Торба,Украси за Чевли

Степени:

DEN 1238.88
Износ
Това е достапна


2 Експрес :
Општо земено, ние брод од страна на курирската служба DHL.
Ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате детални информации како следново пред да го поставите цел.
2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.Тоа е надвор од контрола за да се направи иста содржина во секоја нарачка,но ние ќе се обидеме да се направи НАЈДОБРО за вас.Тоа е еден универзален феномен,ако не може да сноси ова,ве молиме, изберете DHL за превозот,тоа е повеќе и побрзо.
Гаранција & Return
1 Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака.Тоа ќе потрае уште 60 дена за превозот во некои земји некаде.Генерално, тоа ќе потрае 15-45 дена за превозот во развиените земји од Хонгконг Воздух Mail,Кина, Воздухот Mail Пост или epacket.Ве молиме имајте предвид, поради разликите во производство на време, не може да биде малку варијации на бои и малку различни шиење или рачно производство на производи од производителот,тоа е надвор од нашата контрола и ќе се обиде да го направи можно најдобро.Но, ако вашата адреса е далечински управувач за DHL и сте го одбрале на DHL за превозот,ние може да брод од страна на други изразат компанија,како што се EMS,Fedex,ТНТ,Aramex или UPS-от,ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум.Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали котација во рок од 24 часа.
4 Купувачот е одговорен за враќање превозот цена, во секоја ситуација .На следење на информации не може да бидат прикажани на aliexpress еднаш ние испрати цел.
Нарачка Информации :
1.Ве молиме да биде повеќе трпеливо да чекаат за тоа,ви благодариме за вашата соработка.Ние ја прифати најголемиот дел наредби и нарачана наредби.
Ако место на нарачки,што значи дека ќе имаат acquiescently се согласи со нашите редови известување подолу,ви благодарам за вашата соработка.За било какви коментари и повратни информации, ве молиме контактирајте со нас.
Имаат многу време во нашата продавница.Големини или мерки за сите предмети се околу мерка од страна на човекот.
2 100% Задоволство Загарантирана,ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и производи до нашите клиенти.
3 Incompleted Следење На Информации :
Кога ќе видите дека нема следење на информации на aliexpress откако ќе брод надвор вашата нарачка,ве молиме да не грижете се.

Повеќе информации

боја:
Изберете Синџир Боја, Суровини И Месинг Не Позлата, Никел, Сребро, На Возраст Од Сребро, Злато, Злато Се Зголеми, Црн Никел, Антички Месинг, Антички Бакар
Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
YLPPUS-X
Број На Модел На:
X150428
Стил:
Pointback
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Големина:
SS22 (5mm,Approx)
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
Стакло
Големина Опции:
5mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm
Материјал на Кристал:
Стакло
материјал на синџир:
Дувачкиот
Тип на Кристал Наредени:
Рачно Изработени Круг Кристал Првенство Синџир
Редови на Синџир:
Еден
Употреба:
Капи,Фармерки,Свадби,Чевли,Облека
Боја Опција на Синџир:
Суровини Месинг Боја,Сребро,Злато и Црна Никел
Боја на Кристал:
lt.sapphire
Техника:
Рачно изработени

Најдобрите понуди во категоријата