.

.

(5yards/многу) SS28 6mm рачно изработени Круг Кристал Првенство Синџир Украси за Облека & Чевли,Peridot Rhinestones

(5yards/многу) SS28 6mm рачно изработени Круг Кристал Првенство Синџир Украси за Облека & Чевли,Peridot Rhinestones

Степени:

DEN 1509.60
Износ
Това е достапна

Тоа е еден универзален феномен,ако не може да сноси ова,ве молиме, изберете DHL за превозот,тоа е повеќе и побрзо.
5 Ние нема да бидат одговорни за клиент за каква било штета над износот на пари кои клиентот има вистински платената нас.Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали котација во рок од 24 часа.
Имаат многу време во нашата продавница.Ве молиме имајте предвид, поради разликите во производство на време, не може да биде малку варијации на бои и малку различни шиење или рачно производство на производи од производителот,тоа е надвор од нашата контрола и ќе се обиде да го направи можно најдобро.Тоа е надвор од контрола за да се направи иста содржина во секоја нарачка,но ние ќе се обидеме да се направи НАЈДОБРО за вас.
Нарачка Информации :
1.
Ако место на нарачки,што значи дека ќе имаат acquiescently се согласи со нашите редови известување подолу,ви благодарам за вашата соработка.
4 Купувачот е одговорен за враќање превозот цена, во секоја ситуација .Генерално, тоа ќе потрае околу 3-10 работни дена да бидат прикажани.
Рачно Изработени Круг Празна Чаша Синџир
Ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате детални информации како следново пред да го поставите цел.
3 Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини.Тоа ќе потрае уште 60 дена за превозот во некои земји некаде.Но, ако вашата адреса е далечински управувач за DHL и сте го одбрале на DHL за превозот,ние може да брод од страна на други изразат компанија,како што се EMS,Fedex,ТНТ,Aramex или UPS-от,ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум.
3 Incompleted Следење На Информации :
Кога ќе видите дека нема следење на информации на aliexpress откако ќе брод надвор вашата нарачка,ве молиме да не грижете се.
Повратни Информации & Контакт
1 ве Молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации ако се чувствувате непријатно за нашиот serivce и производи,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблемот веднаш се за вас.
Гаранција & Return
1 Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака.
Боја Шема на Кристал Првенство Синџир
Кристал во Сребрени Синџири
Кристал во Злато Ча приклучоци
Кристал во Црна Никел Синџири
Тип на Rhinestones Првенство Синџир
Покажи Случај
.

Повеќе информации

боја:
Изберете Синџир Боја, Суровини И Месинг Не Позлата, Никел, Сребро, На Возраст Од Сребро, Злато, Злато Се Зголеми, Црн Никел, Антички Месинг, Антички Бакар
Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
YLPPUS-X
Број На Модел На:
X150428
Стил:
Pointback
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Обликот:
Круг
Големина:
SS28 (5.8mm-6.2mm)
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
Стакло
Големина Опции:
5mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm
Материјал на Кристал:
Strass Стакло
материјал на синџир:
Дувачкиот
Тип на Кристал Наредени:
Рачно Изработени Круг Кристал Првенство Синџир
Редови на Синџир:
Еден
Употреба:
Капи,Фармерки,Свадби,Чевли,Облека
Боја Опција на Синџир:
Суровини Месинг Боја,Сребро,Злато и Црна Никел
Боја на Кристал:
Peridot
Техника:
Рачно изработени

Најдобрите понуди во категоријата