.

.

SS22 5mm Круг Кристал Првенство Синџир,Кристал AB Rhinestones За Накит,Облека,Торба,Украси за Чевли

SS22 5mm Круг Кристал Првенство Синџир,Кристал AB Rhinestones За Накит,Облека,Торба,Украси за Чевли

Степени:

DEN 1630.00 -0 %
DEN 1630.08
Износ
Това е достапна


Повратни Информации & Контакт
1 ве Молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации ако се чувствувате непријатно за нашиот serivce и производи,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблемот веднаш се за вас.
Гаранција & Return
1 Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака.
5 Ние нема да бидат одговорни за клиент за каква било штета над износот на пари кои клиентот има вистински платената нас.За било какви коментари и повратни информации, ве молиме контактирајте со нас.
Нарачка Информации :
1.
Рачно Изработени Круг Празна Чаша Синџир
Боја Шема на Кристал Првенство Синџир
Тип на Rhinestones Првенство Синџир
Покажи Случај
.
4 Купувачот е одговорен за враќање превозот цена, во секоја ситуација .Големини или мерки за сите предмети се околу мерка од страна на човекот.
Превозот Notic e :
1 За Време На Испорака :
Ве молиме не осудувајте време на испорака како Aliexpress прикажано,тоа не е точно.Тоа е надвор од контрола за да се направи иста содржина во секоја нарачка,но ние ќе се обидеме да се направи НАЈДОБРО за вас.Ве молиме имајте предвид, поради разликите во производство на време, не може да биде малку варијации на бои и малку различни шиење или рачно производство на производи од производителот,тоа е надвор од нашата контрола и ќе се обиде да го направи можно најдобро.Но, ако вашата адреса е далечински управувач за DHL и сте го одбрале на DHL за превозот,ние може да брод од страна на други изразат компанија,како што се EMS,Fedex,ТНТ,Aramex или UPS-от,ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум.Тоа е еден универзален феномен,ако не може да сноси ова,ве молиме, изберете DHL за превозот,тоа е повеќе и побрзо.Ние ја прифати најголемиот дел наредби и нарачана наредби.Генерално, тоа ќе потрае околу 3-10 работни дена да бидат прикажани.
Ако место на нарачки,што значи дека ќе имаат acquiescently се согласи со нашите редови известување подолу,ви благодарам за вашата соработка.Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали котација во рок од 24 часа.
2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.На следење на информации не може да бидат прикажани на aliexpress еднаш ние испрати цел.

Повеќе информации

боја:
Изберете Синџир Боја, Суровини И Месинг Не Позлата, Никел, Сребро, На Возраст Од Сребро, Злато, Злато Се Зголеми, Црн Никел, Антички Месинг, Антички Бакар
Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
YLPPUS-X
Број На Модел На:
X150428
Стил:
Pointback
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Големина:
SS22 (5mm,Approx)
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
Стакло
Големина Опции:
5mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm
Материјал на Кристал:
Strass Стакло
материјал на синџир:
Дувачкиот
Тип на Кристал Наредени:
Рачно Изработени Круг Кристал Првенство Синџир
Редови на Синџир:
Еден
Употреба:
Капи,Фармерки,Свадби,Чевли,Облека
Боја Опција на Синџир:
Суровини Месинг Боја,Сребро,Злато и Црна Никел
Боја на Кристал:
кристал ab
Техника:
Рачно изработени

Најдобрите понуди во категоријата