.

.

Бесплатен Превозот SS22 5mm Круг Кристал Првенство Синџир,Olivine Rhinestones За Накит,Облека,Торба,Украси за Чевли

Бесплатен Превозот SS22 5mm Круг Кристал Првенство Синџир,Olivine Rhinestones За Накит,Облека,Торба,Украси за Чевли

Степени:

DEN 1238.88
Износ
Това е достапна


2 Експрес :
Општо земено, ние брод од страна на курирската служба DHL.
2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.
5 Ние нема да бидат одговорни за клиент за каква било штета над износот на пари кои клиентот има вистински платената нас.Тоа ќе потрае уште 60 дена за превозот во некои земји некаде.Ве молиме имајте предвид, поради разликите во производство на време, не може да биде малку варијации на бои и малку различни шиење или рачно производство на производи од производителот,тоа е надвор од нашата контрола и ќе се обиде да го направи можно најдобро.
Рачно Изработени Круг Празна Чаша Синџир
Боја Шема на Кристал Првенство Синџир
Тип на Rhinestones Првенство Синџир
Покажи Случај
.На следење на информации не може да бидат прикажани на aliexpress еднаш ние испрати цел.Тоа е надвор од контрола за да се направи иста содржина во секоја нарачка,но ние ќе се обидеме да се направи НАЈДОБРО за вас.За било какви коментари и повратни информации, ве молиме контактирајте со нас.Но, ако вашата адреса е далечински управувач за DHL и сте го одбрале на DHL за превозот,ние може да брод од страна на други изразат компанија,како што се EMS,Fedex,ТНТ,Aramex или UPS-от,ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум.
4 Купувачот е одговорен за враќање превозот цена, во секоја ситуација .
3 Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини.
Нарачка Информации :
1.Генерално, тоа ќе потрае 15-45 дена за превозот во развиените земји од Хонгконг Воздух Mail,Кина, Воздухот Mail Пост или epacket.Ве молиме да биде повеќе трпеливо да чекаат за тоа,ви благодариме за вашата соработка.
2 100% Задоволство Загарантирана,ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и производи до нашите клиенти.
Ако место на нарачки,што значи дека ќе имаат acquiescently се согласи со нашите редови известување подолу,ви благодарам за вашата соработка.Големини или мерки за сите предмети се околу мерка од страна на човекот.
Ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате детални информации како следново пред да го поставите цел.
Повратни Информации & Контакт
1 ве Молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации ако се чувствувате непријатно за нашиот serivce и производи,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблемот веднаш се за вас.

Повеќе информации

боја:
Изберете Синџир Боја, Суровини И Месинг Не Позлата, Никел, Сребро, На Возраст Од Сребро, Злато, Злато Се Зголеми, Црн Никел, Антички Месинг, Антички Бакар
Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
YLPPUS-X
Број На Модел На:
X150428
Стил:
Pointback
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Големина:
SS22 (5mm,Approx)
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
Стакло
Големина Опции:
5mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm
Материјал на Кристал:
Strass Стакло
материјал на синџир:
Дувачкиот
Тип на Кристал Наредени:
Рачно Изработени Круг Кристал Првенство Синџир
Редови на Синџир:
Еден
Употреба:
Капи,Фармерки,Свадби,Чевли,Облека
Боја Опција на Синџир:
Суровини Месинг Боја,Сребро,Злато и Црна Никел
Боја на Кристал:
Olivine
Техника:
Рачно изработени

Најдобрите понуди во категоријата