.

.

(5yards/многу) SS28 6mm рачно изработени Круг Кристал Првенство Синџир Украси за Облека & Чевли,Fuchsia Кристал

(5yards/многу) SS28 6mm рачно изработени Круг Кристал Првенство Синџир Украси за Облека & Чевли,Fuchsia Кристал

Степени:

DEN 1710.72
Износ
Това е достапна

За било какви коментари и повратни информации, ве молиме контактирајте со нас.
Нарачка Информации :
1.
3 Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини.
Боја Шема на Кристал Првенство Синџир
Кристал во Сребрени Синџири
Кристал во Злато Ча приклучоци
Кристал во Црна Никел Синџири
Тип на Rhinestones Првенство Синџир
Покажи Случај
.
Превозот Notic e :
1 За Време На Испорака :
Ве молиме не осудувајте време на испорака како Aliexpress прикажано,тоа не е точно.
Имаат многу време во нашата продавница.
Повратни Информации & Контакт
1 ве Молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации ако се чувствувате непријатно за нашиот serivce и производи,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблемот веднаш се за вас.
2 Експрес :
Општо земено, ние брод од страна на курирската служба DHL.
2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.Големини или мерки за сите предмети се околу мерка од страна на човекот.Тоа ќе потрае уште 60 дена за превозот во некои земји некаде.Тоа е надвор од контрола за да се направи иста содржина во секоја нарачка,но ние ќе се обидеме да се направи НАЈДОБРО за вас.
Ако место на нарачки,што значи дека ќе имаат acquiescently се согласи со нашите редови известување подолу,ви благодарам за вашата соработка.На следење на информации не може да бидат прикажани на aliexpress еднаш ние испрати цел.Тоа е еден универзален феномен,ако не може да сноси ова,ве молиме, изберете DHL за превозот,тоа е повеќе и побрзо.
Гаранција & Return
1 Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака.Но, ако вашата адреса е далечински управувач за DHL и сте го одбрале на DHL за превозот,ние може да брод од страна на други изразат компанија,како што се EMS,Fedex,ТНТ,Aramex или UPS-от,ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум.Ние ја прифати најголемиот дел наредби и нарачана наредби.
3 Incompleted Следење На Информации :
Кога ќе видите дека нема следење на информации на aliexpress откако ќе брод надвор вашата нарачка,ве молиме да не грижете се.Ве молиме да биде повеќе трпеливо да чекаат за тоа,ви благодариме за вашата соработка.
5 Ние нема да бидат одговорни за клиент за каква било штета над износот на пари кои клиентот има вистински платената нас.

Повеќе информации

боја:
Изберете Синџир Боја, Суровини И Месинг Не Позлата, Никел, Сребро, На Возраст Од Сребро, Злато, Злато Се Зголеми, Црн Никел, Антички Месинг, Антички Бакар
Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
YLPPUS-X
Број На Модел На:
X150428
Стил:
Pointback
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Обликот:
Круг
Големина:
SS28 (5.8mm-6.2mm)
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
Стакло
Големина Опции:
5mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm
Материјал на Кристал:
Strass Стакло
материјал на синџир:
Дувачкиот
Тип на Кристал Наредени:
Рачно Изработени Круг Кристал Првенство Синџир
Редови на Синџир:
Еден
Употреба:
Капи,Фармерки,Свадби,Чевли,Облека
Боја Опција на Синџир:
Суровини Месинг Боја,Сребро,Злато и Црна Никел
Боја на Кристал:
Fuchsia
Техника:
Рачно изработени

Најдобрите понуди во категоријата