.

.

Бесплатен Превозот SS22 5mm Круг Кристал Купот на Синџирот,се Зголеми Rhinestones За Накит,Облека,Торба,Украси за Чевли

Бесплатен Превозот SS22 5mm Круг Кристал Купот на Синџирот,се Зголеми Rhinestones За Накит,Облека,Торба,Украси за Чевли

Степени:

DEN 1357.00 -0 %
DEN 1357.44
Износ
Това е достапна

Генерално, тоа ќе потрае 15-45 дена за превозот во развиените земји од Хонгконг Воздух Mail,Кина, Воздухот Mail Пост или epacket.Ние ја прифати најголемиот дел наредби и нарачана наредби.
2 Експрес :
Општо земено, ние брод од страна на курирската служба DHL.
3 Incompleted Следење На Информации :
Кога ќе видите дека нема следење на информации на aliexpress откако ќе брод надвор вашата нарачка,ве молиме да не грижете се.Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали котација во рок од 24 часа.
2 100% Задоволство Загарантирана,ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и производи до нашите клиенти.
2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.Тоа е надвор од контрола за да се направи иста содржина во секоја нарачка,но ние ќе се обидеме да се направи НАЈДОБРО за вас.Генерално, тоа ќе потрае околу 3-10 работни дена да бидат прикажани.
5 Ние нема да бидат одговорни за клиент за каква било штета над износот на пари кои клиентот има вистински платената нас.
Превозот Notic e :
1 За Време На Испорака :
Ве молиме не осудувајте време на испорака како Aliexpress прикажано,тоа не е точно.Големини или мерки за сите предмети се околу мерка од страна на човекот.
Повратни Информации & Контакт
1 ве Молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации ако се чувствувате непријатно за нашиот serivce и производи,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблемот веднаш се за вас.За било какви коментари и повратни информации, ве молиме контактирајте со нас.На следење на информации не може да бидат прикажани на aliexpress еднаш ние испрати цел.Ве молиме да биде повеќе трпеливо да чекаат за тоа,ви благодариме за вашата соработка.Тоа ќе потрае уште 60 дена за превозот во некои земји некаде.Но, ако вашата адреса е далечински управувач за DHL и сте го одбрале на DHL за превозот,ние може да брод од страна на други изразат компанија,како што се EMS,Fedex,ТНТ,Aramex или UPS-от,ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум.
Ако место на нарачки,што значи дека ќе имаат acquiescently се согласи со нашите редови известување подолу,ви благодарам за вашата соработка.
3 Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини.

Повеќе информации

боја:
Изберете Синџир Боја, Суровини И Месинг Не Позлата, Никел, Сребро, На Возраст Од Сребро, Злато, Злато Се Зголеми, Црн Никел, Антички Месинг, Антички Бакар
Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
YLPPUS-X
Број На Модел На:
X150428
Стил:
Pointback
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Големина:
SS22 (5mm,Approx)
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
Стакло
Големина Опции:
5mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm
Материјал на Кристал:
Strass Стакло
материјал на синџир:
Дувачкиот
Тип на Кристал Наредени:
Рачно Изработени Круг Кристал Првенство Синџир
Редови на Синџир:
Еден
Употреба:
Капи,Фармерки,Свадби,Чевли,Облека
Боја Опција на Синџир:
Суровини Месинг Боја,Сребро,Злато и Црна Никел
боја:
Трендафил
Техника:
Рачно изработени

Најдобрите понуди во категоријата