.

.

6pcs/многу Снег цвет амбуланта корегирање кристал Мотив кристал за diy Разубавувањето железо на кристал Облека, додатоци(сс-4512)

6pcs/многу Снег цвет амбуланта корегирање кристал Мотив кристал за diy Разубавувањето железо на кристал Облека, додатоци(сс-4512)

Степени:

DEN 492.00 -20 %
DEN 615.36
Износ
Това е достапна


Карактеристики : Сосема Нов и добар квалитет Убаво стоки.
Спецификации :
Големина : 22.6*5.4 c m .
Pls забелешка :
(1)Поради тоа што долго време транспорт, понекогаш мали rhinestones ќе се движат, така што ќе закачите некои rhinestones за изменување и дополнување.Откако ќе ја прими стоката на оваа состојба, може да се измени, тоа лесно.
(2)Поради фото светлина, вистински објект боја ќе биде малку поинаков од фотографијата.
Напомена :
(1) по Случаен избор боја ИЛИ дизајни на испорака. Ако имате други Барања(вклучувајќи го и Превозот на трошоците итн.), Ако нема држава во ред, ќе испрати случаен микс.
(2) Можеме да покажуваат помал износ во фактурата, но ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по вашата исплата.
2. Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Ако поради погрешна адреса, ние не товар на одговорност.
3. Нормално, тоа трае 25-60 работни дена за пристигнување од Кина, Воздухот Mail.
4. Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење. pls чекаат трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект , pls контакт, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или наплата.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2.Ние не ја прифати неутрални или лоши повратни информации, ако имате било какви прашања,pls контакт со мене прво, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот добро.
3. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
4. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Повеќе информации

Тип На Производ:
Rhinestones
Употреба:
Чанти,Облека
Големина:
22.6*5.4cm
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
сс-4512
Бренд Име:
GANSSIA
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Обликот:
Круг
Материјал:
acryl
Техника:
Топло-Fix

Најдобрите понуди во категоријата