.

.

(5yards/многу) SS28 6mm рачно изработени Круг Кристал Првенство Синџир Украси за Облека & Чевли,Citrine(Preciosa) Rhinestones

(5yards/многу) SS28 6mm рачно изработени Круг Кристал Првенство Синџир Украси за Облека & Чевли,Citrine(Preciosa) Rhinestones

Степени:

DEN 2046.72
Износ
Това е достапна


2 Експрес :
Општо земено, ние брод од страна на курирската служба DHL.Тоа ќе потрае уште 60 дена за превозот во некои земји некаде.
4 Купувачот е одговорен за враќање превозот цена, во секоја ситуација .Тоа е надвор од контрола за да се направи иста содржина во секоја нарачка,но ние ќе се обидеме да се направи НАЈДОБРО за вас.На следење на информации не може да бидат прикажани на aliexpress еднаш ние испрати цел.Ве молиме имајте предвид, поради разликите во производство на време, не може да биде малку варијации на бои и малку различни шиење или рачно производство на производи од производителот,тоа е надвор од нашата контрола и ќе се обиде да го направи можно најдобро.
2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.Генерално, тоа ќе потрае 15-45 дена за превозот во развиените земји од Хонгконг Воздух Mail,Кина, Воздухот Mail Пост или epacket.
Имаат многу време во нашата продавница.
Гаранција & Return
1 Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака.
Ако место на нарачки,што значи дека ќе имаат acquiescently се согласи со нашите редови известување подолу,ви благодарам за вашата соработка.Ве молиме да биде повеќе трпеливо да чекаат за тоа,ви благодариме за вашата соработка.Големини или мерки за сите предмети се околу мерка од страна на човекот.Тоа е еден универзален феномен,ако не може да сноси ова,ве молиме, изберете DHL за превозот,тоа е повеќе и побрзо.За било какви коментари и повратни информации, ве молиме контактирајте со нас.
Превозот Notic e :
1 За Време На Испорака :
Ве молиме не осудувајте време на испорака како Aliexpress прикажано,тоа не е точно.
5 Ние нема да бидат одговорни за клиент за каква било штета над износот на пари кои клиентот има вистински платената нас.Но, ако вашата адреса е далечински управувач за DHL и сте го одбрале на DHL за превозот,ние може да брод од страна на други изразат компанија,како што се EMS,Fedex,ТНТ,Aramex или UPS-от,ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум.
2 100% Задоволство Загарантирана,ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и производи до нашите клиенти.
Повратни Информации & Контакт
1 ве Молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации ако се чувствувате непријатно за нашиот serivce и производи,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблемот веднаш се за вас.

Повеќе информации

боја:
Изберете Синџир Боја, Суровини И Месинг Не Позлата, Никел, Сребро, На Возраст Од Сребро, Злато, Злато Се Зголеми, Црн Никел, Антички Месинг, Антички Бакар
Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
YLPPUS-X
Број На Модел На:
X150428
Стил:
Pointback
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Обликот:
Круг
Големина:
SS28 (5.8mm-6.2mm)
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
Стакло
Големина Опции:
5mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm
Материјал на Кристал:
Strass Стакло
материјал на синџир:
Дувачкиот
Тип на Кристал Наредени:
Рачно Изработени Круг Кристал Првенство Синџир
Редови на Синџир:
Еден
Употреба:
Капи,Фармерки,Свадби,Чевли,Облека
Боја Опција на Синџир:
Суровини Месинг Боја,Сребро,Злато и Црна Никел
Боја на Кристал:
Citrine
Техника:
Рачно изработени

Најдобрите понуди во категоријата