.

.

(5yards/многу) SS28 6mm рачно изработени Круг Кристал Првенство Синџир Украси за Облека & Чевли,Lt. Аметист Rhinestones

(5yards/многу) SS28 6mm рачно изработени Круг Кристал Првенство Синџир Украси за Облека & Чевли,Lt. Аметист Rhinestones

Степени:

DEN 1509.60
Износ
Това е достапна


Повратни Информации & Контакт
1 ве Молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации ако се чувствувате непријатно за нашиот serivce и производи,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблемот веднаш се за вас.
Имаат многу време во нашата продавница.
Боја Шема на Кристал Првенство Синџир
Кристал во Сребрени Синџири
Кристал во Злато Ча приклучоци
Кристал во Црна Никел Синџири
Тип на Rhinestones Првенство Синџир
Покажи Случај
.
2 100% Задоволство Загарантирана,ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и производи до нашите клиенти.
5 Ние нема да бидат одговорни за клиент за каква било штета над износот на пари кои клиентот има вистински платената нас.Тоа е еден универзален феномен,ако не може да сноси ова,ве молиме, изберете DHL за превозот,тоа е повеќе и побрзо.За било какви коментари и повратни информации, ве молиме контактирајте со нас.
Гаранција & Return
1 Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака.На следење на информации не може да бидат прикажани на aliexpress еднаш ние испрати цел.
3 Incompleted Следење На Информации :
Кога ќе видите дека нема следење на информации на aliexpress откако ќе брод надвор вашата нарачка,ве молиме да не грижете се.
3 Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини.
Нарачка Информации :
1.Генерално, тоа ќе потрае 15-45 дена за превозот во развиените земји од Хонгконг Воздух Mail,Кина, Воздухот Mail Пост или epacket.Генерално, тоа ќе потрае околу 3-10 работни дена да бидат прикажани.Тоа е надвор од контрола за да се направи иста содржина во секоја нарачка,но ние ќе се обидеме да се направи НАЈДОБРО за вас.Ве молиме да биде повеќе трпеливо да чекаат за тоа,ви благодариме за вашата соработка.Тоа ќе потрае уште 60 дена за превозот во некои земји некаде.Но, ако вашата адреса е далечински управувач за DHL и сте го одбрале на DHL за превозот,ние може да брод од страна на други изразат компанија,како што се EMS,Fedex,ТНТ,Aramex или UPS-от,ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум.
Ако место на нарачки,што значи дека ќе имаат acquiescently се согласи со нашите редови известување подолу,ви благодарам за вашата соработка.Големини или мерки за сите предмети се околу мерка од страна на човекот.

Повеќе информации

боја:
Изберете Синџир Боја, Суровини И Месинг Не Позлата, Никел, Сребро, На Возраст Од Сребро, Злато, Злато Се Зголеми, Црн Никел, Антички Месинг, Антички Бакар
Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
YLPPUS-X
Број На Модел На:
X150428
Стил:
Pointback
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Обликот:
Круг
Големина:
SS28 (5.8mm-6.2mm)
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
Стакло
Големина Опции:
5mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm
Материјал на Кристал:
Strass Стакло
материјал на синџир:
Дувачкиот
Тип на Кристал Наредени:
Рачно Изработени Круг Кристал Првенство Синџир
Редови на Синџир:
Еден
Употреба:
Капи,Фармерки,Свадби,Чевли,Облека
Боја Опција на Синџир:
Суровини Месинг Боја,Сребро,Злато и Црна Никел
Боја на Кристал:
lt.аметист
Техника:
Рачно изработени

Најдобрите понуди во категоријата