.

.

Бесплатен Превозот Висина 10см/15cm/20cm/25cm/30cm/35cm/40cm 3w Led Накит Светлина Фати Повеќе Очи AC85-265V

Бесплатен Превозот Висина 10см/15cm/20cm/25cm/30cm/35cm/40cm 3w Led Накит Светлина Фати Повеќе Очи AC85-265V

Степени:

DEN 1382.00 -0 %
DEN 1382.40
Износ
Това е достапна

чист алуминиум за домување снабдување со добра топлина мијалник,bended лесно, снабдување со 360 степени на ветер дури и осветлување
4. Во меѓувреме , мора да се обезбеди следење на број
2. Откако ќе ги примите враќа објект, кој е во оригиналниот ситуација, ние ќе рефундирање на дека вкупниот износ. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. висок квалитет led чипови, обезбеди ниска распаѓање, светла леснотија, висок CRI/РА
2.
Фабриката покажува
Енергија Led Претпријатие, е заштеда на енергија животната средина-заштита светла производство.нераскинлива
6.производ на зелена заштита на животната средина, не ултравиолетова и инфрацрвена светлина, не произведува зрачење. Моќ чекор во заштеда на енергија и животната средина-заштита осветлување поле, како гест на високо почетокот и голем скок, а потоа главно фокусирани на LED осветлувањето, и постепено се развива во оваа област.може лесно да се инсталира или отстрани.
кабинетот led дисплеј светла екранот кабинет led осветлувањето на екранот кабинет осветлување led накит приказ осветлување накит приказ осветлување led дисплеј кабинет осветлување led приказ на случај осветлување led накит случај осветлување led накит приказ на светлината led светла за прикажување кабинети led светла за накит приказ led приказ led осветлување, под кабинет светла за осветлување на екранот кабинети светла за витрини мини дискутираше за витрини приказ led светла мали led дисплеј светла под контра led светла 12 volt под кабинет led осветлување кабинет led осветлување кабинет undermount осветлување led hardwired под кабинет осветлување led светла за под кабинети доведе под кабинет задача осветлување led под контра светла низок напон под контра осветлување, под кабинет led осветлувањето на екранот кабинет led осветлување led дисплеј случај led осветлувањето на екранот контра осветлување на екранот led светла за кабинетот накит кабинет осветлување накит приказ led осветлување led дисплеј кабинет осветлување led дисплеј осветлување led накит случај осветлување led накит контра светло led осветлување за накит витрини led приказ осветлување led место светло за прикажување кабинет светла за накит салон низок напон екранот кабинет осветлување приказ приказ осветлување мала светла за прикажување кабинети, во центарот на вниманието за прикажување кабинет led матични светлина.

Повеќе информации

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Боја На Каросеријата:
висина 10cm, висина 15см, висина 20cm, висина 25cm, висина 30cm, висина 35cm, висина 40cm
Тип На Објект:
Вниманието
сертификација:
УЛ,CE,RoHS,CCC
Бренд Име:
FDIK
Напон:
220V,90-260V,110V
Моќ Толеранција:
2%
Тело Материјал:
Алуминиум
База Тип:
BA9S
Број На Модел На:
П-1*1W-008
Употреба:
led накит светлина
Wattage:
0-5W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Број на LED Чип:
1 buc
Заврши:
Полиран Хром
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Макс Агол На Ротација:
60°
Примена:
накит приказ на случај
Објектот:
led накит светлина
Влезна Моќност:
AC85-240V,50-60HZ
моќност:
1*1W
боја на светлина:
Бела /топло бела
LED чип:
Кри
светлината боја на каросеријата:
Сребро.
Материјал:
Алуминиум
Сертификат:
CE, ROHS
живот време:
повеќе од 40000 часа
Висина:
250mm

Најдобрите понуди во категоријата