.

.

1W 3W 5W 6W 7W Акрилик LED Таванот Место Светло AC85V-265V LED Кристал вградна светилка Вдлабнати Светилка за Дома Затворен Осветлување Декорација

1W 3W 5W 6W 7W Акрилик LED Таванот Место Светло AC85V-265V LED Кристал вградна светилка Вдлабнати Светилка за Дома Затворен Осветлување

Степени:

DEN 1322.00 -5 %
DEN 1392.00
Износ
Това е достапна


Опис : Влезен Напон : AC 85~265 V Школка Материјал : Acrylics Школка во боја : Јасно потрошувачка на Енергија : 3 W 5 W 6 W Боја : Чиста Бела (Боја Temp 5500 K-7000 K) Топло бела(Боја Temp 2700 K-3500 K) Лумен : прибл. 400-450 lumens температурата на Телото : LED работа температура : Живот : 50,000 H Безбедност уверување : CE & Ro HS Корист : Долг животен век Инстант почеток, не трепка Прекрасен изглед, совршен за декорација се заштеди енергија повеќе од 90% од обичните светилки Долго време работат, 12 часа/ден е добра, производство на ниска топлина Без Мешање рф Без жива или други опасни материјали, спогодба со Ro Hs Работна средина -20-65, погоден за необичен клима со Ниски трошоците за одржување Пакет се Вклучени : 1x LED Таванот Светлина

Повеќе информации

Боја На Каросеријата:
Плоштад 1W, Круг 1W, Плоштад 3W, Круг 3W, Плоштад 5W, Круг 5W, Плоштад 6W, Круг 6W, Плоштад 7W, Плоштад 7W
Тип На Објект:
Вниманието
Wattage:
6-10W
Бренд Име:
ВО СОЧНИ
Напон:
220V,90-260V,110V
Број на LED Чип:
6 компјутери
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Примена:
Foyer
Број На Модел На:
t65
Материјал:
acryl
Моќ Толеранција:
6%
Употреба:
Дома Мебел осветлување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Макс Агол На Ротација:
60°
Тело Материјал:
Акрилик
База Тип:
LED
Заврши:
Акрилик
Извор На Светлина:
LED
Тип На Прекинувач:
NO
Безбедност на квалитет:
CE & ROHS
Влезен Напон:
85-265V 50-60HZ
Животен век:
50000H
Напон:
120V, 130V, 230V, 240V, 260V
Школка Материјал:
Acrylics

Најдобрите понуди во категоријата