.

.

50pcs Срце Облик Чаша Вино Стакло Картичка Име Место Картички Ласерски Сече Свадба Декорација Роденден, Свадба Фаворизира Партија Материјали

50pcs Срце Облик Чаша Вино Стакло Картичка Име Место Картички Ласерски Сече Свадба Декорација Роденден, Свадба Фаворизира Партија

Степени:

DEN 143.52
Износ
Това е достапна


Фабриката во режија.
100% сосема нов и висок квалитет.
Материјал : Хартија
Големина : 8*7cm
Количина : 50 компјутери

Повеќе информации

Повод:
Денот на мајката,Роденден,Забава,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Годишнина,Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста,Божиќ
Шема:
Срцето,Растенијата
Расположливиот Садови Тип:
Стакло Хартија Картички
Бренд Име:
MissBFM
Број На Модел На:
A16
is_customized:
Yes
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
Mfg Серија Број:
Хаваи Серија
Спецификација:
0.7-0.9M

Најдобрите понуди во категоријата