.

.

5pcs/многу Сосема Нов тјурингова види-900AAA KSM900AAA 900AAA тјурингова види-900 KSM900AHA Радио CD Walkman Ласерски Леќи Оптички Pick-up прозорци Блок Optique

5pcs/многу Сосема Нов тјурингова види-900AAA KSM900AAA 900AAA тјурингова види-900 KSM900AHA Радио CD Walkman Ласерски Леќи Оптички

Степени:

DEN 1575.36
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Специјални Функции:
Радио Тјунер,CD Player
Име На Модел:
ТЈУРИНГОВА ВИДИ-900AAA
Бренд Име:
Hekaseya
OSD Language:
Англиски
Материјал Тип:
Пластични
Резолуција:
800*480
Објектот Големина:
5*6
Од Моќ:
24W
Напон:
12V
Сместување:
Во Цртичка
Големина На Дисплеј:
2.5
Објектот Тежина:
0.1kg

Најдобрите понуди во категоријата