.

.

5pcs/многу Сосема Нов SF-C250 SF C250 SF-C250TR е Радио за Автомобил Еден Диск CD Player Ласерски Леќи Оптички Pick-up прозорци Блок Optique

5pcs/многу Сосема Нов SF-C250 SF C250 SF-C250TR е Радио за Автомобил Еден Диск CD Player Ласерски Леќи Оптички Pick-up прозорци

Степени:

DEN 1910.40
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Специјални Функции:
Радио Тјунер,CD Player
Бренд Име:
Hekaseya
Материјал Тип:
Пластични
OSD Language:
Англиски
Резолуција:
800*480
Име На Модел:
SF-C250
Напон:
12V
Сместување:
Во Цртичка
Објектот Големина:
5*8
Големина На Дисплеј:
2.5
Објектот Тежина:
0.05kg
Од Моќ:
24W

Најдобрите понуди во категоријата