.

.

5pcs/многу Сосема Нов Samsung SOH-DL3CH SOH DL3CH SOH-DL3 Радио Играч Оптички Pick-up прозорци Блок Optique Ласерски Леќи

5pcs/многу Сосема Нов Samsung SOH-DL3CH SOH DL3CH SOH-DL3 Радио Играч Оптички Pick-up прозорци Блок Optique Ласерски Леќи

Степени:

DEN 1862.40
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Специјални Функции:
Радио Тјунер
OSD Language:
Англиски
Бренд Име:
Hekaseya
Резолуција:
800*480
Име На Модел:
SOH-DL3CH
Објектот Големина:
5*6
Материјал Тип:
Пластични
Напон:
12V
Сместување:
Во Цртичка
Објектот Тежина:
0.2kg
Големина На Дисплеј:
2.5
Од Моќ:
24W

Најдобрите понуди во категоријата