.

.

Е Радио за автомобил Стерео Играч Bluetooth Телефон ПОМОШЕН MP3 FM/USB/1 Din/далечински управувач За Iphone 12V Автомобил Аудио Авто 2015 Продажба на Нови

Е Радио за автомобил Стерео Играч Bluetooth Телефон ПОМОШЕН MP3 FM/USB/1 Din/далечински управувач За Iphone 12V Автомобил Аудио

Степени:

DEN 1126.00 -66 %
DEN 3312.00
Износ
Това е достапна


Е Радио за автомобил Стерео Играч Bluetooth Телефон ПОМОШЕН MP3 FM/USB /1 Din/далечински управувач За Iphone 1 2 V Автомобил Аудио Авто 2015 Продажба на Нови
Спецификација На Производот :
Вграден Bluetooth + микрофон. Hands-free повици Поддржува Advanced Audio Distribution Profile Исклучување време се прикаже функцијата Дигитален високо-квалитетни FM стерео радио, Претходно 18 станици (фреквенција : 87.5-108 MHz) Поддршка за USB / SD / MMC картичка читач (Максимална поддршка 32 GB) Поддршка Аудио : MP3 / WMA / МАЈМУН / FLAC / WAV, итн. Поддршка папка функција на Поддршка на точка на прекин и ID3 Игра Поддршка Далечински управувач Ротари Контрола на Јачина на звук MP3 рандомизирана, 10 патеката горе / долу репродукција Електронска контрола на јачината на звукот treble, бас, рамнотежа и fader Повеќе EQ Сцена Избор : џез, рок, поп, класична, итн. Исклучете го тонот и Loudess контрола L / R РКА излезни аудио приклучоци 4-канал висока излезна моќност (4 гласно говорник, јас тестирани на квалитетот на звукот е супер добро.) Машина со големина на : 178 mm (W) * 50 MM (H) * 125 mm (Д) Вкупната димензии : 188 mm * 58mm (H)

Повеќе информации

Специјални Функции:
Радио Тјунер,MP3,Bluetooth,FM Радио,Мобилен Телефон
Бренд Име:
LaBo
Материјал Тип:
пластични и челични
Објектот Тежина:
0.65kg
Име На Модел:
SD-20158
Објектот Големина:
178 mm (W) * 50MM (H) * 125 mm (D)
OSD Language:
Англиски
Напон:
12V
Резолуција:
854x480(WVGA)
Сместување:
Во Цртичка
Големина На Дисплеј:
2.5
Радио Одговор Пропусен Опсег:
78-105MHz
Од Моќ:
4*60W

Најдобрите понуди во категоријата