.

.

5pcs/многу Сосема Нов AP08 АП-08 Еден CD Механизам Loader DP33U DP33U86D 12pins за Kia Hyundai Алпска 9870 9887 101 серија

5pcs/многу Сосема Нов AP08 АП-08 Еден CD Механизам Loader DP33U DP33U86D 12pins за Kia Hyundai Алпска 9870 9887 101 серија

Степени:

DEN 1574.40
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Специјални Функции:
Радио Тјунер,CD Player
Објектот Големина:
5*10
Бренд Име:
Hekaseya
Име На Модел:
AP08
OSD Language:
Англиски
Материјал Тип:
Пластични
Резолуција:
800*480
Од Моќ:
24W
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.2kg
Сместување:
Во Цртичка
Големина На Дисплеј:
2.5
Автомобил Производител:
Хонда, Hyundai

Најдобрите понуди во категоријата