.

.

5pcs/многу Сосема Нов KSS-540A KSS540A SONY Автомобил CD Player Ласерски Леќи Оптички Pick-up прозорци Блок Optique Замена

5pcs/многу Сосема Нов KSS-540A KSS540A SONY Автомобил CD Player Ласерски Леќи Оптички Pick-up прозорци Блок Optique Замена

Степени:

DEN 1382.40
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Специјални Функции:
Радио Тјунер,CD Player
Бренд Име:
Hekaseya
OSD Language:
Англиски
Материјал Тип:
Пластични
Резолуција:
800*480
Објектот Големина:
5*5
Од Моќ:
24W
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.2kg
Сместување:
Во Цртичка
Големина На Дисплеј:
2.5
Име На Модел:
KSS-540A

Најдобрите понуди во категоријата