.

.

Јаглерод Четка 4*4*24mm за машина за Шиење/hemmed машина ,БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 5Pairs

Јаглерод Четка 4*4*24mm за машина за Шиење/hemmed машина ,БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 5Pairs

Степени:

DEN 1003.20
Износ
Това е достапна


Hi-Tech Јаглерод Co., Ограничен
Јаглерод Четка
Големина : Како цртеж прикажани
Шант : 10мм
Пакување : 5 Pairs
Превозот : СЛОБОДЕН
Технички податоци :
Материјал : Јаглероден + Метал
Resistivity : 30ohm
Брегот Цврстина : 65
Сила : 16mpa
Напон Се Откажат : Висок
Коефициент на Триење : Ниска
Номинална Струја : 12.4 apm/cm2
Погоден за алатки : Појас Сандер / Клупата Мелница / Компресор / Синџир Видов / Cultivator Умре Мелница / Диск Мелница / Диск Сандер / Заклучување на Вратата Mortiser Мозоци Cleaner / Вежба / Вежба Притиснете / Dymo Вежба / Edgers Мелница / Чекан / Топлина Пиштол / Хеџ Тример / Влијание Клуч Убодни Видов / Nibbler / Орев Тркач / Цевка Машина / Пиштол Вежба

Повеќе информации

Број На Модел На:
CGB4424
Структура:
F Менгеме
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Метал
Употреба:
Тешки
Standard or Nonstandard:
Стандард
Потекло:
Кина (Копно)
Материјал:
Јаглерод & Метал
Обликот:
фотографијата е прикажано како
Големина:
4*4*24mm
Пакување:
5 парови
превозот:
Бесплатен превозот

Најдобрите понуди во категоријата