.

.

СЕДИШТЕТО HS02 Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Агол Нож Длето Работ на Ножот Острилка за Носител со Месинг Ролна

СЕДИШТЕТО HS02 Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Агол Нож Длето Работ на Ножот Острилка за Носител со Месинг Ролна

Степени:

DEN 960.00 -20 %
DEN 1200.00
Износ
Това е достапна


Вкупно Нерѓосувачки Прилагодливи Агол Слободно Нож Длето Работ На Ножот Острилка Држачот За Лесно Нож Мелење И Мазна Острицата
Се работи За Големина на Ножот : Max 55ММ за Длето Max 88 MM за Нож, ве Молиме ЗАБЕЛЕЖЕТЕ
Цена вклучувајќи го и превозот, но без нож и воденичен камен, ве Молиме ЗАБЕЛЕЖЕТЕ
Вкупно Телото од Нерѓосувачки Челик, и на Ролна има Нерѓосувачки и Месинг два Избори
1. Нож Острилка Работ Острилка Држачот За Лесно Мелење
2. Направи Мазна И Остар Нож
3. Ангел Прилагоди Freelly За Сите Облик Алатка
4. 300 G По Парче

Повеќе информации

Големина:
Brass Reel
DIY Материјали:
Водовод
is_customized:
Yes
Употреба:
Цевка Менгеме
Број На Модел На:
HQSS
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Агол Стеги
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Нож Острилка Работ Острилка
Материјал:
Нерѓосувачки Челик, Месинг со Ролна
погоден:
Длето Сечилото Woodcut Knifes
работен опсег:
Макс 55ММ за Длето и Max 88MM за Нож

Најдобрите понуди во категоријата