.

.

Нови пристигна!Висок Квалитет Agat e Geode drusy Прстен 5pcs/многу Gem камен drusy Прст Прстен,Вреди да се Купуваат~

Нови пристигна!Висок Квалитет Agat e Geode drusy Прстен 5pcs/многу Gem камен drusy Прст Прстен,Вреди да се Купуваат~

Степени:

DEN 1732.80
Износ
Това е достапна

Тоа може да биде до околу 30 дена. Тоа обично трае 3-7 работни дена за испорака.Сите на нашите предмети се стандардни рамен превозот цена . Имаме речиси повеќе од 50-100 вешт рака-сечење работници плови со барањата, и скоро 50 сечење машини.
Превозот и ракувањето со цената е иста низ целиот свет (вклучуваат Хонг Конг ). Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдоброто решение.Ние ќе брод во точка (а) во рок од 2 дена со РАМНА СТАПКА ИЛИ РЕГИСТРИРАНИ ПОСТ од ХОНГ КОНГ по потврди за плаќање.
3-ЕМС/UPS-от (за голема цел)
Објектот ќе биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа. И ние се стави голема технолошки внимание во обработка на изборот, сечење, изработката, полирање и дупчење придружени со строга контрола на квалитетот. Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин.
Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти : Доколку имате било какви прашања ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе бидеме среќни да одговорите на било кој пораки во рок од 1 работен ден.Понекогаш како custome проблем и временските проблем ,тоа ќе биде одложен за неколку дена .
Ние специјализирани во Полу Скапоцен Камен/скапоцен камен монистра,cabochons,фацетирани монистра,крофни,привезоци,белегзии,прстени,jewelries,телото jewelries,скапоцен камен carvings и др.
4-Хонгконг Пост (за мали цел). Ние не опфаќаат враќање поштарина и само продавница кредит е издаден за враќање.
Се Враќа & Повратна Информација :
Ние сме многу убедени дека нашите објект ќе ги задоволи и надмине вашите очекувања.Тоа обично трае 10-20 работни денови за испорака .Висок Квалитет Ахат Geode Druzy Прстен 5pcs/многу Gem камен Druzy Прст Прстен,Вреди да се Купуваат~ скапоцен камен druzy Накит Прстен
Превозот И Ракувањето Со Поштенски :
Поштенски : со авион Mail ( 10-25 бизнис дена )
од страна на EMS (За 7 работни дена, може да се следи)
од UPS-от (За 4 работни дена, може да се следи)
1-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS/UPS/DHL или Хонг Конг пост ,превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество. Ако најдете било какви проблеми на објектот ќе се примени, ве молиме контактирајте со нас да го работат надвор пред да остави негативни или неутрални повратни информации или ниска НСД оценка. Ви благодариме за вашето трпение!.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
Скапоцен Камен Прстени
Пол:
Унисекс
Geode Druzy:
Druzy Прстен
Скапоцен камен druzy Прстен:
gem камен прстен
Трговија На Големо Druzy Прстен:
Gem камен druzy Прстен
вреди да се купуваат Druzy Прстен:
Лабава Камен Druzy Прстен
Вистински Камен Прстен:
Скапоцен Камен Прстен
Квалитетот Прстен:
Природни прстен

Најдобрите понуди во категоријата