.

.

Убава Розова Циркон Елегантна Бела Оган Опал Сребро Печат Прстен САД Големина # 6 #7.75 Мода Опал Накит за жените OR632A

Убава Розова Циркон Елегантна Бела Оган Опал Сребро Печат Прстен САД Големина 6 7.75 Мода Опал Накит за жените OR632A

Степени:

DEN 311.00 -19 %
DEN 383.52
Износ
Това е достапна

Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст. Мерење на должина,тогаш се circomference.80 /многу
4 парчиња / многу
Дизајнери ! Убаво подароци Годишнината Роденден ! Трговија на големо Розова Оган Опал Мода накит 925 Фунта Сребрени Приврзоци OP116a US$ 37.5# OR222 A US$ 29. Секој стил се тестира ,и да го положат
4.50 /многу
4 парчиња / многу
.49 /парче
Дизајнери ! Трговија на големо Убаво подароци Годишнина ! Крстот Зелен Оган Опал Мода накит 925 Фунта Сребрени Приврзоци OP114a US$ 33. Три Животната Средина Позлатен
5.20 /многу
4 парчиња / многу
Дизајнери ! Добри цени Убаво подароци Годишнина ! Зелен Оган Опал Мода накит 925 Фунта Сребрени Приврзоци OP113 US$ 8. Ние само нудиме врвен квалитет на накит
3. Направи на раскрсницата на хартија.Ние само го користите вистински 18k злато позлатен
1.45 /многу
3 парчиња / многу
Дизајнери ! Добри цени Убаво подароци Годишнина ! Син Оган Опал Мода накит 925 Фунта Сребрени Приврзоци OP111 US$ 8.
3, Пост воздух пошта е бавен превозот начин, можеби не може да се ажурира следење на информации во време за некои земји ; еден време да се купат две или повеќе, бесплатен превозот на Хонгконг Пост Воздух Mail
1. Ве молиме не ни остави негативен (1-2 ѕвезди) или природни (3 ѕвезди) повратни информации без commnication.
Само prong поставување со рака!
1.Ако сте задоволни моите sercive ,ве молиме да ни даде пет повратни информации.50 /многу
5 парчиња / многу
Дизајнери ! Убаво подароци Годишнина ! Срце Облик Портокал Оган Опал Мода накит 925 Фунта Сребрени Приврзоци OP117 US$ 8.
2, Ние не преземаме никаква одговорност за царинска полнење и царинската задоцнување.Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T/T, Moneybookers, или Дебитна Картичка.Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам .
Чекор 1 . Предмети обложено со вистински 18k злато,никел и олово бесплатно!
2. Ве молиме контактирајте со нас ако имаш било каков проблем со вашата нарачка, ние ќе се обидеме потрудиме да го поправи вашиот проблем.
ДЕСТИНАЦИЈА
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL
EMS/DHL/UPS/Федекс
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Сад / Канада
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Повеќето Европски Земји
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Австралија / Нов Зеланд
>5 ДОЛАРИ
15-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Русија / Украина / Белорусија
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Југоисточна Азија
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Блискиот Исток
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Бразил / Оддалечени Региони
>10 ДОЛАРИ
25-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
1, Нормално, ние ќе брод нарачки во рок од 48 часа откако ќе го стави на ред.

Повеќе информации

Прстен Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.75, 8, 9, 9.5, 10
Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Повод:
Партија
Обликотшема:
Растенијата
Површината Ширина:
12mm
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
OR632A
Метали Тип:
сребро позлатен
Бренд Име:
Ayowei
Функција:
trinket
Компатибилност:
trinket
Повод:
Perty,Подарок,Свадба и други
прстен тежина:
3.61 g
Додаток камен:
Кристално
Гем Боја:
Бела
Материјал:
Скапоцен камен
Главниот Камен:
опал
Метал Печат:
925 печат
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Предавање на време:
Еден работен ден
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата