.

.

Вреди да се Купуваат Природен Amethys т Кварц Geode drusy Прстен 5pcs/многу Gem камен drusy Прст Прстен

Вреди да се Купуваат Природен Amethys т Кварц Geode drusy Прстен 5pcs/многу Gem камен drusy Прст Прстен

Степени:

DEN 1636.80
Износ
Това е достапна


Нашите камења, главно, вклучуваат Larimar,Тиркизна, Malachite,Lapis Lazuli,Rhodocrosite,Јастреб?s око,Тигар?s око,Moonstone,Sunstone, Kyanite,Chrysocolla,Chrysoprase, Розова Опал,Сина Калцедон,Сина Чипка Ахат,Pyrite,Bronzite,Фосилните,Рубин Zoist, Carnelian, Црна Ахат/Оникс, Црвениот Џаспер, Аметист, Тигар Око, Bloodstone, Индиски Ахат, Зелена Aventurine, Dalmation од јаспис, се Зголеми Кварц, Fluorite, Unakite, Amazonite, Rhodonite, Голдстоун, Снегулка Obsidian, Луди Чипка Ахат, Labrodorite, Океан од јаспис, Leopardskin од јаспис, Sodalite, Слика од јаспис, Mookiate, Нови Жад, Smoky Кварц, и Кристално/Заоблачено Кварц,Labradorite ?, сосема повеќе од 150 видови на природни и џаспер ахат. Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин. Сепак, ако поради некоја причина не сте целосно задоволни, дека може да се врати вашата нарачка во рок од 30 дена од датумот на купување.
Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти : Доколку имате било какви прашања ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе бидеме среќни да одговорите на било кој пораки во рок од 1 работен ден.
Фабриката Историја
Ние сме водечки производител и извозник на накит , со повеќе од 14 години искуство во Гуангжу, Кина.
4-Хонгконг Пост (за мали цел). Ние не опфаќаат враќање поштарина и само продавница кредит е издаден за враќање.
Превозот и ракувањето со цената е иста низ целиот свет (вклучуваат Хонг Конг ).
2-примерок, ќе биде испратен од страна на Хонг Конг пост Воздухопловната. Ние не се работи за време на викендите и празниците, но ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро за понеделник.Нашите главни производи вклучуваат : Полу Скапоцен Камен и сребро jewery како и од не ' рѓосувачки челик накит. Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдоброто решение. И ние се стави голема технолошки внимание во обработка на изборот, сечење, изработката, полирање и дупчење придружени со строга контрола на квалитетот.Понекогаш како custome проблем и временските проблем ,тоа ќе биде одложен за неколку дена .
Ние специјализирани во Полу Скапоцен Камен/скапоцен камен монистра,cabochons,фацетирани монистра,крофни,привезоци,белегзии,прстени,jewelries,телото jewelries,скапоцен камен carvings и др.Тоа може да биде до околу 30 дена. Имаме речиси повеќе од 50-100 вешт рака-сечење работници плови со барањата, и скоро 50 сечење машини.
Се Враќа & Повратна Информација :
Ние сме многу убедени дека нашите објект ќе ги задоволи и надмине вашите очекувања.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
Скапоцен Камен Прстени
Пол:
Унисекс
Geode Druzy Аметист:
Аметист Druzy Прстен
Скапоцен камен Кварц druzy Прстен:
Gem камен Прстен, Аметист Druzy
Аметист Прстен:
druzy прстен
вреди да се купуваат Druzy Прстен:
Скапоцен Камен Прстен
Вистински Аметист Кварц Прстен:
druzy накит
Квалитетот Прстен:
Природен камен druzy прстен

Најдобрите понуди во категоријата