.

.

Ajojewel Унисекс Женска Mens Змеј Прстен Мода Единствен Едноставен Животинско Накит Бенд Прстени 2017 Нов Модел

Ajojewel Унисекс Женска Mens Змеј Прстен Мода Единствен Едноставен Животинско Накит Бенд Прстени 2017 Нов Модел

Степени:

DEN 129.00 -16 %
DEN 153.12
Износ
Това е достапна


Добредојдовте на Ajojewel официјалната Продавница!
Ние сме професионални за гроздобер обетки, накит сетови, прст прстени.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или големи нарачки.
Ви посакувам на сите пријатен шопинг!
Име : Ajojewel Унисекс Женска Mens Змеј Прстен Мода Единствен Едноставен Животинско Накит Бенд Прстени 2017 Нов Модел
Материјал : Цинк Легура
Облечен Повод : Ангажирање/Свадбена/Годишнината / Предложи/Партија/Подарок
Метод На Measuretment
-
1. Ако тоа не е ист како на сликата го прикажува или borken во транзит.Кога ќе се покаже слика за нас,ние ќе ја или наплата .
2. Ние прифаќаме враќа и размена со 7 дена откако си ја примил пратката, anf вие само треба да плаќаат за превозот цена.
3. Ако објектот е дефектен,ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.

Повеќе информации

Прстен Големина:
7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
AJRB01359580000-15A01
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
Ajojewel
Површината Ширина:
7mm
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
шарм прстен

Најдобрите понуди во категоријата