.

.

Abendkleider Кристал 2017 Пром Фустани Луксузни Домот Кралска Сина Сирена Формално Вечер Фустани Жените Courte Vestido Долго де Гала

Abendkleider Кристал 2017 Пром Фустани Луксузни Домот Кралска Сина Сирена Формално Вечер Фустани Жените Courte Vestido Долго

Степени:

DEN 8740.00 -20 %
DEN 10924.80
Износ
Това е достапна


Опис на производот
Abendkleider Кристал 2017 Пром Фустани Луксузни Домот Кралска Сина Сирена Формално Вечер Фустани Жените Courte Vestido Долго де Гала
Стандардна Големина Графикони :
Ако големината е начин на исклучување стандардна големина , можете да ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање.
Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ . Ве молиме да го заврши цел онлајн, и ни остави позитивен фидбек . Ние ќе се обидеме потрудиме да победи вашиот 5 ѕвезди .Мерење е многу важно за изработка на облека,па затоа треба да се провери вашиот мерење (вклучувајќи биста ,половината,колковите,рамо до подот,heigth на чевли ect)јасно .
Големина На Топ Листите
Проверете Боја на топ Листите , изберете боја што ви се допаѓа , а потоа ја напушти боја број
Превозот Време
Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Известување за Додаток : фустанот не содржат било кој додаток,како свадбен превез,ракавици,итн во обои Различни слики : Компјутерски екрани имаат хроматските аберации,особено меѓу CRT и LCD Мерења : Plese се најде на локалните прилагодување да ви помогне да се земе мерки на Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Сите налози се обработени според вашата нарачка потврда, и ние се обидуваме се потрудиме да ги задоволи сите клиенти.Исто така, можете да го напуштите вашиот сопствен мерење од страна на e-mail пораки или да разговарате со нашите продавач онлајн.

Повеќе информации

боја:
Црна, Сина, Кафена, Сива, Зелена, Портокалова, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта, Шампањ
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18, 18W
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Бренд Име:
KS Ми Unshakenes
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Половината:
Империја
Ткаенина Тип:
tulle
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Моден Елемент:
Илузија
Број На Модел На:
P2241
Деколте:
Висок
is_customized:
Yes
Декорација:
Кристално
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Труба / Сирена
Големина:
проверете ја големината на топ листите
боја:
проверете боја на топ листите
Шиење Време:
7-20 дена
време на испорака:
3-15 дена
2017 пром фустани:
Матурска Луксузни Фустани
формално вечер фустани:
Кралска Сина Вечер Фустани
Abendkleider:
формално вечер фустани
Vestido Долго де Гала:
Кристал Вечер Фустани Жени

Најдобрите понуди во категоријата