.

.

KF-60DX100 / KF-60XBR800 / КП-50XBR800 / КП-XR43TW1 Проекција ТВ Светилка XL-2000

KF-60DX100 / KF-60XBR800 / КП-50XBR800 / КП-XR43TW1 Проекција ТВ Светилка XL-2000

Степени:

DEN 2645.00 -5 %
DEN 2784.00
Износ
Това е достапна

KF-60 DX100 / KF-60 XBR800 / КП-50 XBR800 / КП-XR43 TW1 Проекција ТВ Светилка XL-2000 Опис на Производот
Опис
Бренд Име :
GEYING
Број На Модел :
XL-2000
Дел број :
XL2000
Сијалица Тип :
UHP100/120
Живот време :
2000-3000 Часа
Работа со :
KF-40 SX200/KF-42 SX100/KF-42 SX200/KF-50 SX100/KF-50 XBR800/KF-60 DX100/KF-60 XBR800/KP-50 XBR800/KP-XR43 TW1
Пакување :
Картонска кутија со пена
Минимална Oder количина :
1 парче
Превозот Термини :
DHL, UPS-ОТ, FEDEX, EMS
Време на испорака :
W ithin 24 часа по уплатата
Начин На Плаќање :
зачувам, T/T, Western Union Детална Слика Гаранција
Гаранција : три месеци од датумот на испорака, со исклучок на човечките штета. Други Додатоци
Други Проектор Додатоци :
Далечински управувач, Светилка Баласт, Леќа, LCD Панел, DMD Чип, Проектор Фан, Боја на тркала
1. Оригиналниот светилка модул(НП)
2. Оригиналниот светилка со домување(O B H) и оригинални гола сијалица(ОБ)
3. Компатибилен светилка со домување( БЛАГАЈНИЧКИ H) и компатибилен гола сијалица(ОБ)
4. Далечински Контроли за сите брендови.
5. Други проектор додатоци : напојување, боја тркала, DMD чип, итн.
6. Снабдување Способност : 5000 pc/месец
7 : Замена на проектор светилка режач(AC и DC)
Пакување & Испорака
Ние секогаш користете картонска кутија со пена за пакување на стоки.
Пакување :
Превозот термини :
Компанијата Информации
Geying Electronics Co., Ltd. е професионална проектор замена светилка веледрогерија во Кина, од 2005 година. Тоа материјали оригинални светилка модул (НП), оригинални светилка со домување (OBH), и оригинални голи светилка (ОБ) со 180-Ден гаранција.
За нуди клиенти one-stop shop во нашата компанија со ниски трошоци, не само ние работиме со производители на проектор светилки, но со неколку проектор поврзани со производителите на години, како што проектор таванот планината, проектор екран, ласерски пен.
Добредојдовте на клиенти од целиот свет да работат со нас.

Повеќе информации

Бренд Име:
GEYING
Број На Модел На:
XL-2000
Место на Потекло:
Guangdong Кина
Дел Број:
XL-2000
Тип На Сијалица:
UHP100/120
MOQ:
1 buc
Пакување:
Картон со пена
време на испорака:
во рок од 24 часа по пари расчисти
Превозот услови:
dhl, ems, fedex, aramex, пост воздух mail
Гаранција:
три месеци
Тежина:
0.5 КГ

Најдобрите понуди во категоријата