.

.

ЗА НОВ ПРОЕКТОР ГОЛИ СВЕТИЛКИ СИЈАЛИЦА ЗА OSRAM P-VIP 230/0.8 E20.8 И P-VIP 240/0.8 E20.8 180Day гаранција

ЗА НОВ ПРОЕКТОР ГОЛИ СВЕТИЛКИ СИЈАЛИЦА ЗА OSRAM P-VIP 230/0.8 E20.8 И P-VIP 240/0.8 E20.8 180Day гаранција

Степени:

DEN 1830.00 -7 %
DEN 1967.52
Износ
Това е достапна


Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и run-time, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција. Покрај тоа, ние ќе се обезбеди 90-ден гаранција од по служба , Ако имате било какви технички, оштетени или друг проблем ,ве молиме контактирајте со нас побрзо , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне .
Опис
ЗА НОВ ПРОЕКТОР ГОЛИ СВЕТИЛКИ СИЈАЛИЦА ЗА OSRAM P-VIP 230/0.8 E20.8 И P-VIP 240/0.8 E20.8 180 Day гаранција
P-VIP 230/0.8 E20.8 гола светилка компатибилен P-VIP 240/0.8 E20.8 СВЕТИЛКА Тип : Проектор Гола сијалица Wattage : P-VIP 230/0.8 E20.8 Замена проектор сијалица животен век : 2000-3000 Часа. Лесно да се инсталира. Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна. Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето
Пакет вклучувајќи
1 x Проектор Гола Сијалица (Пакување Детали : Стандарден пакет со мали картон за секое парче)
Превозот
1, Светилки ќе биде испорачуван регистрирани пост, како што се EMS, Fedex,DHL,UPS-от итн. (во зависност од секоја земја),
2,купувачот може да го пратите на превозот статус на линија;
3, Сите наши предмети ќе бидат брод на купувачот регистрирана адреса освен ако купувачот ја напушти забелешка се однесува на нова адреса, кога завршувањето на плаќање; ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред да конкурираат на нашиот објект
Внимание
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите компатибилен листата пред да конкурираат на овој објект. Ние не прифаќаме никакви пари назад поради погрешното наддавање. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање. Ние ќе ви обезбеди професионална техничка поддршка
Ние можеме да снабдување :
1. Оригиналниот Светилка со Домување
2. Оригиналниот Голи Светилка
3. Компатибилен Светилка со Домување
4. Компатибилен Голи Светилка
Имаме многу различни модели на проектор светилки сијалица,ги споделите со нас, ако не можете да го најдете вашиот објект.Повеќе informaion,ве молиме слободно контактирајте со нас!
Уживаат во шопинг!!!

Повеќе информации

Број На Модел На:
p-vip 230/0.8 e20.8
Бренд Име:
ZUCZUG

Најдобрите понуди во категоријата