.

.

Замена Компатибилен Проектор Светилка TLPL6 за TOSHIBA TLP-450 TLP-451 TLP-470 TLP-650 TLP-650E TLP-651E TLP-670 TLP-671 и др.

Замена Компатибилен Проектор Светилка TLPL6 за TOSHIBA TLP-450 TLP-451 TLP-470 TLP-650 TLP-650E TLP-651E TLP-670 TLP-671 и др.

Степени:

DEN 2371.00 -5 %
DEN 2496.00
Износ
Това е достапна

Светилки ние снабдување може совршено се вклопуваат за DLP, LCOS и LCD проектори.Сега,имаме нашата фабрика,обезбедуваат солидна производи со ефективни цени.Превозот цена не ги вклучува купувачот увоз даночни или други давачки.
Ние користиме Високо Температура Стакло / CRYSTOE и NEOPARIES светилки чаши.Со солиден квалитет и висока осветленост ,и долг живот време .
Замена Компатибилен Проектор Светилка TLPL6 за TOSHIBA TLP-450 TLP-451 TLP-470 TLP-650 TLP-650 E TLP-651 E TLP-670 TLP-671 и др. Различни од Оригиналната Светилка vs Компатибилен Светилка
Стандард светилка живот за оригинални светилка е 2000hours,компатибилни(алтернативни) светилка ќе биде 300hours пократки од оригиналот.Светилка Првенство
Лампи купот, исто така, имаат добар квалитет и лош квалитет. 12/24/36 кутии во 1 картон. На следење на број, ќе бидат доставени до купувачот на интернет во време.
Наплата - Купувачот испрати светилка/светилки назад кон нас или да магацин во АМЕРИКА.
Светилки собрание го следат стандардни податоци.Превозот на товар го носат од страна на купувачот.
Напомена :
1.За промет на Големо Купување,ве молиме контактирајте со нас онлајн.
Гаранцијата не опфаќа нормално оштетувања или дефекти предизвикани од несоодветна инсталација или употреба на производот во било начин, освен што се наменети и наведени од страна на производителот .Превозот на товар го носат од страна на купувачот
Нови светилка/светилки ќе треба да се купувачот Превозот на товар го носат од нас. Купувачот треба да се провери пакување кога packege пристигнат.
Светилка/Фитил producted со наша фабрика.Светилки за Epson/ОСТРИ/ Hitachi/NEC/Ben Q/Sony/Sanyo/Panasonic/Viewsonic/Мицубиши.
Тестирање за финалето на осветленоста и фокус е многу важно за светилки .Различни светилки имаат различни податоци и да се фокусира.
Ние ќе се користи 100% нови станбени за светилка., Ltd
Се снабдуваат лампи за лцд Проектор/ТВ-лцд Проектор за 7 Години.Светилка Режач/Фитил
Постојат многу нивоа на квалитет на светилки режач/фитили.
Плаќањето ќе враќање на парите на купувачот.Како што се ФОКУСИРА & ПРОФЕСИОНАЛЕН. Некој вид на светилки може да достигне до 3000hours дури и повеќе како wattage е помал.Гарантен Рок :
Размена - Купувачот испрати светилка/светилки назад кон нас или да магацин во АМЕРИКА.
Превозот
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
e Packet
5-15 дена
Бесплатен превозот во САД
DHL,FEDEX,UPS-ОТ
4-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
7-15 дена
Најдобар начин за руската Федерација
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен, Кога не се итни, можете да изберете.

Повеќе информации

Број На Модел На:
TLPL6
Бренд Име:
Inmoul
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални
сертификација:
CCC
Карактеристики:
Светилка со Домување

Најдобрите понуди во категоријата