.

.

HAPPYBATE 5J.J4J05.001 Оригинални проектор голи светилка за SH910 VIP280 0.9 E20.8 happybate со 180Day гаранција

HAPPYBATE 5J.J4J05.001 Оригинални проектор голи светилка за SH910 VIP280 0.9 E20.8 happybate со 180Day гаранција

Степени:

DEN 3631.00 -15 %
DEN 4272.00
Износ
Това е достапна

001
Компатибилен со : SH910
Wattage : VIP280 0. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови.8
Просечен Живот (часот) : 2000 Часа.
Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и run-time,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција.
Тип : Оригинални голи светилка (ОБ)
Дел Број : 5 J.Кина Пост. Во секој случаи каде дополнителни документи се потребни за царинење, ние ќе им помогне колку што е можно. Пакување : Секој проектор светилка доставени во специјално спакувана кутија со единствен сериски број. Оригинални Светилка со Домување (OWH);
Б. стоките се испорачани од страна на курир локални услуги за Царинење документи и процедури се управувани од страна на курир. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на секој проблем!
A. За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-10 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет на Кина Пост или Посебна Линија. Некои земји, како Русија, Бразил, или некои Европски земји може да трае до 15 работни дена или подолго за испорака. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш и ве молиме да ни даде можност да ги решат. Нарачки ќе бидат испратени од страна на воздух mail писмо со следење на број
Б .
Место на Потекло : Шенжен, Кина (Континентална) .
Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна. време на Испорака : рок од 2-3 дена по примена на плаќање
В. MOQ : 1piece-парчиња
Б. ве Молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за плаќање.
Мека пена со двоен картон
А Ние го остави позитивни повратни информации веднаш штом ќе се обрне - ви благодариме за држење на вашиот крајот на договорот. Компатибилен Светилка со Домување (CWH);
D.

Повеќе информации

Број На Модел На:
5J.J4J05.001
Бренд Име:
СРЕЌЕН BATE

Најдобрите понуди во категоријата