.

.

Нов Проектор Чип DMD 1280-6038B 1280-6039B 1280-6439B 1280-6339B 1272-6038B за BenQ Optoma Infocus Acer Проектори

Нов Проектор Чип DMD 1280-6038B 1280-6039B 1280-6439B 1280-6339B 1272-6038B за BenQ Optoma Infocus Acer Проектори

Степени:

DEN 8904.96
Износ
Това е достапна


Нов Проектор Чип DMD 1280-6038 B 1280-6039 B 1280-6439 B 1280-6339 B 1272-6038 B за Ben Q Optoma Infocus Acer Проектори ве Молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите compatible If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање. Ние ќе ви обезбеди професионална техничка поддршка во Нашата главна следниве бизнис : 1 : трговија на Големо продажба на различни оригинални проектор светилки сијалица, и алтернатива , за да се обезбеди квалитет. 2 : трговија на Големо продажба на големо бренд проектор далечински управувач. 3 : Обезбедување на брендот проектор додатоци ( напојување , LCD, боја тркала , закачалка , DMD чипови, итн. ) Проектор светилка , светилка обезбедува три месеци долго гаранција
а. Ние ќе ги искористиме кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот, тоа ќе се 10-40 дена во вашата земја. Ако ви треба предмети во рок од 7 дена, ве молиме, изберете ја курирската служба DHL.
б. Со цел да ви помогне да заштедите на некои сопствени такси, ние обично би сакал да се прогласи за "подарок" и 10-20 единица на пратката, ако имате било какви посебни барања,pls остави белешка во ред.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите компатибилен листата пред да конкурираат на овој објект. Ние не прифаќаме никакви пари назад поради погрешното наддавање. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање. Ние ќе ви обезбеди професионална техничка поддршка
Вашето задоволство е исклучително важно за нас. Ние се залагаме за 5-Ѕвезда повратни информации рејтингот. Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака.

Повеќе информации

Број На Модел На:
1280-6038B

Најдобрите понуди во категоријата