.

.

2 парчиња/Многу Bling 1 Ред Кристал Фараонот Хип Хоп Ѓердан Линк 24inch 30inch Mens Злато на Ѕвонење Iced Од Панк Ѓердани

2 парчиња/Многу Bling 1 Ред Кристал Фараонот Хип Хоп Ѓердан Линк 24inch 30inch Mens Злато на Ѕвонење Iced Од Панк Ѓердани

Степени:

DEN 1123.00 -10 %
DEN 1247.52
Износ
Това е достапна


Материјал : Алуминиумски
Neckalces Должина :
Големи Димензии : 30inch 8мм
Smallsize : 24inch,5mm
Боја : Розово Злато, Сребро.
Пакетот Вклучува : 2 pc Ѓердан(1 компјутер голема големина+1 компјутер од помал обем) Како На слика
***Ако купите над $200 во нашата продавница. Ние ќе брод преку страна на курирската служба DHL. Бесплатен Превозот!
Превозот
1.Време на испорака : предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по што добил ќе плаќање.
2.Сите наши објекти имаат следење бр.Можете да ги пратите на предмети преку Alibaba systme или пост веб-сајт.
Epacket : 5-15 работни дена
Кина пост воздух : 10-30 работни дена
Dhl : 5-15 дена
ЕМС : 5-15 Дена
3.Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.

Услуга :
1.Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит.Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
2.За било која причина.не сте задоволни со предмети,ние го прифаќаме врати и размена со 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
3.Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или ни е-мејл. Ние ќе реагира во рок од 24 часа.и во рок од 36 часа за викендот.

Повратни информации
Ако сте задоволни со предмети и нашите serviceplease потрае една минута за да ни даде позитивни повратни информации и ни остави 5 ѕвезда повратни информации .Ако не ви се допаѓа тоа pls кажи ми причина. ние ќе се потрудиме да го реши.вашиот задоволни се нашиот живот. ви благодариме!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Qmzchentrendy
Пол:
љубителите'
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Титаниум
Број На Модел На:
NB05
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Титаниум
Обликотшема:
Barbell
Стил:
Романтични
Метални Бои:
Злато ,црна Челик
Ѓердан Тип:
Спорт Ѓердан
Пол:
За љубителите'
Големина:
Two size
Синџир Тип:
линк синџир ѓердан

Најдобрите понуди во категоријата