.

.

AE568 Мешавина Боја 20Pcs Легури на Метал Глеѓ Британски Брада Шарм Приврзоци 16x32mm

AE568 Мешавина Боја 20Pcs Легури на Метал Глеѓ Британски Брада Шарм Приврзоци 16x32mm

Степени:

DEN 302.00 -10 %
DEN 335.52
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Бренд Име:
nevstop
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Цинк Легура
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
1
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобрите понуди во категоријата