.

.

Топла продажба Природни Jadeite нови 24K Жолто златен триаголник Бамбус Pendant Со Сертификат

Топла продажба Природни Jadeite нови 24K Жолто златен триаголник Бамбус Pendant Со Сертификат

Степени:

DEN 3142.00 -15 %
DEN 3696.00
Износ
Това е достапна


Информации за производот
Материјал 24 K Жолто златен Ѓердан Pendant
Големина : 27*15*4mm
Испорака
Превозот со ЕМС, на Светот, 4-7 Работни дена време на испорака. Обезбеди пакет патеката број и песна веб-сајт
Како да не падне на превозот
(1) може да се земе моите фотографии за да ги покажете вашите клиенти слободно, од моја листа (2) Напишете детали во коментар кога не цел (3) ми Испрати вашиот клиент е превозот адреса, кога се направи цел (што, исто така, може да ја напишете вашата клиентот превозот адреса директно) (4) јас брод од објекти за да Изразат Пошта (ЕМС) според вашето барање, пакет патеката број и песна веб-сајт се обезбедени (5) Тоа е лесно и брзо , врвот погодно за вашиот бизнис
Размена/Политика За Наплата
Ние ќе им даде целосна наплата само ако објектот ќе добиете е различна од опис. Враќање на средствата ќе бидат дадени по објектот се примени назад во продавницата. Тоа мора да се врати во рок од 3 дена од денот на приемот и во иста состојба тоа беше испратен во. Мора да контактирате со нас пред превозот секој предмети назад. Ние не ќе рефундирање на трошоците за превозот и не му ја надомести за превозот назад до мене

Повеќе информации

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Никој
Метали Тип:
Жолто Злато
Обликотшема:
Лице
Број На Модел На:
N20154

Најдобрите понуди во категоријата