.

.

Нови Пристигнување Чиста 24K Жолто Злато Pendant 3D Шупливи Риба Pendant

Нови Пристигнување Чиста 24K Жолто Злато Pendant 3D Шупливи Риба Pendant

Степени:

DEN 9751.00 -15 %
DEN 11472.00
Износ
Това е достапна


Метали : 24 K Жолто злато
Тежина : 3.00 g
Големина : 33*13mm
Испорака
Превозот со ЕМС, на Светот, 4-7 Работни дена време на испорака. Обезбеди пакет патеката број и песна веб-сајт
Како да не падне на превозот
(1) може да се земе моите фотографии за да ги покажете вашите клиенти слободно, од моја листа (2) Напишете детали во коментар кога не цел (3) ми Испрати вашиот клиент е превозот адреса, кога се направи цел (што, исто така, може да ја напишете вашата клиентот превозот адреса директно) (4) јас брод од објекти за да Изразат Пошта (ЕМС) според вашето барање, пакет патеката број и песна веб-сајт се обезбедени (5) Тоа е лесно и брзо , врвот погодно за вашиот бизнис
Размена/Политика За Наплата
Ние ќе им даде целосна наплата само ако објектот ќе добиете е различна од опис. Враќање на средствата ќе бидат дадени по објектот се примени назад во продавницата. Тоа мора да се врати во рок од 3 дена од денот на приемот и во иста состојба тоа беше испратен во. Мора да контактирате со нас пред превозот секој предмети назад. Ние не ќе рефундирање на трошоците за превозот и не му ја надомести за превозот назад до мене

Повеќе информации

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Жолто Злато
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
PH20150406
Метал Печат:
24K

Најдобрите понуди во категоријата