.

.

AE622 Мешавина Боја 20Pcs Легури на Метал Глеѓ Apple Шарм Pendant 28x23mm

AE622 Мешавина Боја 20Pcs Легури на Метал Глеѓ Apple Шарм Pendant 28x23mm

Степени:

DEN 302.00 -10 %
DEN 335.52
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Цинк Легура
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
1
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
nevstop

Најдобрите понуди во категоријата