.

.

50Pcs Сребрен Тон Шупливи Селтик Јазол Приврзоци За Шарм Нараквици Накит Diy Наоди 15x17mm(5/8х5/8)

50Pcs Сребрен Тон Шупливи Селтик Јазол Приврзоци За Шарм Нараквици Накит Diy Наоди 15x17mm(5/8х5/8)

Степени:

DEN 233.76
Износ
Това е достапна


50 Pcs Сребрен Тон Шупливи Селтик Јазол Приврзоци За Шарм Нараквици Накит Diy Наоди 15x17mm(5/8"х5/8")
Состојба 100% Нови
Стил/Тип Pendant DIY Материјал Цинк метални легури(Олово, Никел и Кадмиум безбедно) Големина
Прибл : 15x17mm
Дупка големина : 1.8 mm
Дебелина : 1.6 mm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Не Сјајна Сребрена на Ѕвонење Количина 50 Компјутери на Дел НЕ. N626

Повеќе информации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
N626
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
селтик јазол
кориснички:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата