.

.

Крстот Ѓердан & Pendant Трендовски Накит од не ' Рѓосувачки Челик Златна Боја Библијата Стих Крстот Pendant За Жени / Мажи Накит GP876

Крстот Ѓердан & Pendant Трендовски Накит од не ' Рѓосувачки Челик Златна Боја Библијата Стих Крстот Pendant За Жени / Мажи Накит

Степени:

DEN 286.00 -50 %
DEN 571.20
Износ
Това е достапна

Ви благодариме!
1.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн.
Почитувани купувачи, ние сме одговорни за цел додека не го добие тоа, се гарантира вашиот нула ризик купување искуство тука.Проблеми со квалитетот : Ако производот не е ист како нашиот опис или скршени во транзит, ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати фотографии до нас. Добредојдовте на провери и нарачки.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.
Почитувани купувачи, доколку постои било каков проблем во врска со нашите производи откако ги добиваат, ве молиме контактирајте со нас веднаш и да ни покаже слики од проблемот.Ние ќе ви одговори што многу наскоро ќе и прават нашите најдобри за вас. Ние ќе се обезбеди целата наплата или замена откако ќе добиеме вратени производи.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена. Ако има било какви прашања, барања или предлог за нашите производи, ние сме многу среќни што можете да не контактирате преку е-Маил, Trademanager или само да ни оставите пораките во вашата нарачка.
Сигурен пакети се обезбеди предмети во добра состојба по долги пратката.
Крстот Ѓердан & Pendant Трендовски Накит од не 'Рѓосувачки Челик 18 K Злато Позлатен Библијата Стих Крстот Pendant За Жени / Мажи Накит GP876 Крстот Ѓердан Крстот Pendant Мажите Накит Стил : мода накит pendant со синџир Материјал : еколошки бакар, 316 L не' рѓосувачки челик и злато позлатен Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 pendant, 1 синџир,хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (дар) Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина
Сите нарачки во нашата продавница се бесплатен превозот. Ви благодарам многу!
MGC накит има повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во накит индустрија.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање. Многу ексклузивни дизајни се топла продажба на пазарот во светот, и ние имаме нови пристигнувања во текот на секој месец. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви. Ние се инсистира да се обезбеди висок квалитет предмети со конкурентна цена.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Starlord
Број На Модел На:
GP876
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Злато Позлатен
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Крстот
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Синџир должина:
50cm+5cm/прилагодлив
Pendant Големина:
Покаже како на слика
Погоден за:
Семејства , Љубовник , Пријател
Повод:
Запознавање / Дневно / Подарок / Office / Состанок
freeshipping:
Yes (да).Бесплатен Превозот.Подобро Логистика
Поддршка На Големо:
Yes (да). Повеќе Повластен Цена,контактирајте ме

Најдобрите понуди во категоријата