.

.

што секоја година повеќе од S925 Sterling Silver Гроздобер Сребро Амајлија Pendant pendant накит кутија за машки и женски

што секоја година повеќе од S925 Sterling Silver Гроздобер Сребро Амајлија Pendant pendant накит кутија за машки и женски

Степени:

DEN 3177.00 -20 %
DEN 3971.52
Износ
Това е достапна


( Богатство елени _ сребро ) топло потсетник
здраво нашите продажни се S925/990/999 сребро поддржани од страна на органот
производи се материјали објект photographies физички податоци, ве молиме да се споредат монета види јасно големина купи само
ве молиме да не се вратат врз основа на нормална големина тежина отстапување размена принудени да сноси одговорност ви благодариме
сликите се подобрен обработка на друг начин изглед не е јасно, ве молиме погледнете на јасни пред купување
ако сакате да sendfeng Please контактирајте со нас за товарни
фотографирана во шест o 'clock во попладне по породувањето се да не брзаат стоката не на сила на денот на испораката ви благодариме за вашето разбирање
pendant не tiein кожа јаже синџири

Повеќе информации

Бренд Име:
BOCAI
Пол:
Момчиња
Метали Тип:
Тајландски Сребро.
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Памук
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Крстот
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Сребро.
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
925 сребрен
Мозаик материјал:
Не мозаик
Боја:
Нови
Цена опсег:
101

Најдобрите понуди во категоријата