.

.

Природни Fluorite Пирамида Форма Камен Pendant одговара Мода Ѓердан одлуки

Природни Fluorite Пирамида Форма Камен Pendant одговара Мода Ѓердан одлуки

Степени:

DEN 1016.00 -8 %
DEN 1104.00
Износ
Това е достапна


Висок Квалитет Мешавина боја Природни Fluorite Камен Приврзоци
Опис :
Материјал
Природни Fluorite Pendant
Боја
како слики
Големина
околу 25~35mm
Повеќе Детали
5pc по многу
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса.
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме. Само треба на слики или примероци.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Ние брод на светот

Повеќе информации

Бренд Име:
Flourishbeads
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
камен pendant
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Пирамида

Најдобрите понуди во категоријата