.

.

сребрен накит производители Сребро Гроздобер pendant машки корејски змеј озборувања универзумот Taoist личност Pendant

сребрен накит производители Сребро Гроздобер pendant машки корејски змеј озборувања универзумот Taoist личност Pendant

Степени:

DEN 2119.00 -20 %
DEN 2649.12
Износ
Това е достапна


( Богатство елени _ сребро ) топло потсетник
здраво нашите продажни се S925/990/999 сребро поддржани од страна на органот
производи се материјали објект photographies физички податоци, ве молиме да се споредат монета види јасно големина купи само
ве молиме да не се вратат врз основа на нормална големина тежина отстапување размена принудени да сноси одговорност ви благодариме
сликите се подобрен обработка на друг начин изглед не е јасно, ве молиме погледнете на јасни пред купување
ако сакате да sendfeng Please контактирајте со нас за товарни
фотографирана во шест o 'clock во попладне по породувањето се да не брзаат стоката не на сила на денот на испораката ви благодариме за вашето разбирање
pendant не tiein кожа кабелот

Повеќе информации

Бренд Име:
BOCAI
Пол:
Момчиња
Метали Тип:
Тајландски Сребро.
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Памук
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Ѕвезда
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Сребро.
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
925 сребрен
Стил:
/ палата враќање на античките начини
Без разлика дали на самото место:
место
Мозаик материјал:
Не мозаик
Боја:
Нови
Цена опсег:
50.1

Најдобрите понуди во категоријата