.

.

Рачно Изработени Нерегуларни Природен Камен Жица Завиткан Pendant Жени Мажи Лето Накит Слободни Кожа Синџири

Рачно Изработени Нерегуларни Природен Камен Жица Завиткан Pendant Жени Мажи Лето Накит Слободни Кожа Синџири

Степени:

DEN 87.00 -20 %
DEN 108.48
Износ
Това е достапна


Опис : Процес : рачно изработени Стил : Природен Камен Pendant Occation : Christams подарок за Денот на Вљубените Подароци Најдобар подарок За Неа Материјал : Аметист,Рок кристал,Citrine се зголеми кварц pendant Позлата : Сребро Позлатен Големина : 25*25мм Нерегуларни природен камен Тежина : Околу 20g Синџир на должина : 45+5cm Пакет : 1pc pendant ѓердан Внимание : 1. Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали. 2. Ве молиме дозволено 1-5мм разлики поради прирачник за мерење,ви благодариме! 3. Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. 4. Секој природен камен тешко е да се задржи цврста форма,всушност не постојат двајца се слични,па ве молиме да се разбере ако имаш предмети има разлика со слика,ви благодариме!
САД $ 3.99 / Цена
САД $ 2.45 / Цена
САД $ 5.16 / Цена
US $ 4.99 / Цена
САД $ 9.98 / Цена
САД $ 16.07 / Цена
САД $ 2.43 / Цена
САД $ 2.52 / Цена
САД $ 2.85 / Цена
САД $ 2.92 / Цена
САД $ 2.56 / Цена
САД $ 2.74 / Цена

Повеќе информации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
06SN0326-FA01
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
боја:
пурпурна розова бела жолта
Материјал:
неправилни природни аметист се зголеми кварц
Повод:
Партијата Божиќ Подароци Свадба Porm
Аметист:
жица завиткан pendant
Јаки:
колиер
Кожа синџири:
collares mujer

Најдобрите понуди во категоријата