.

.

20pcs/многу микс Месечината форма ориз шишенцето pendant locket Кристал Мини Парфем Етерично масло шишенцето шише diy ѓердан Завртка Капа подароци

20pcs/многу микс Месечината форма ориз шишенцето pendant locket Кристал Мини Парфем Етерично масло шишенцето шише diy ѓердан

Степени:

DEN 653.00 -5 %
DEN 687.84
Износ
Това е достапна

Ако ви се
задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации.
веб-страница :
20pcs
големина : 23*10мм цена : Вклучуваат pendant, кап завртки
Други форми :
answer : ___________________________ note :
боите се прикаже на сликата може да биде малку различен од вистинскиот објект, бидејќи на светлината ,ако не можете да ја прифати оваа разлика,ве молиме двоумете се да го нарачате. ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате . ако сакате .
Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.кога ние брод од страна на ВОЗДУХ ПОШТА,Ако не можете да добиете пост по истекот на 30 дена од денот ние испратени до вас, ве молиме контактирајте не директно .
политика на враќање :
Ако објектот не е компатибилен или оштетен,ве молиме вратете го во рок од 7 дена. Кога ќе се стави на предмети во количка и на исходот, може да оди напред со метод на плаќање prefered. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор
.
но, ќе ги сноси трошоците за враќање, освен ако објектот е спорно.
ние, исто така, направи oem цел,ние сме goldkey член на alibaba.
превозот :
Сите наши објект пратката е преку ВОЗДУХ MAIL,или EMS ,UPS или DHL. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
100% Задоволството на :
Пред или откако ќе конкурираат мојот продажба на објект ,ако имате било какви прашања,ние да се потрудиме да ви помогне во 24 бизнис часа,откако ќе добијат купување предмети,ако не се задоволни со мојот производ ,вие ќе ги доби сите наплата, освен такси превозот.
начинот на испорака ќе варираат во однос на количеството цел.
плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам ,Заради безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам. Ние ќе бидеме со вас за да ви помогнат да се реши проблемот. ние ќе бидеме секогаш подготвени.затоа што јас верувам дека клиентите е во право засекогаш.
вклучува : со Кредитна картичка, T/T,жица трансфери, Western Union . Оваа точка не се вклучуваат чевли. Објектот се постигне повеќето земји во рок од 20 дена од страна на хонг конг пост,тоа трае една недела од страна на EMS ,4-7days од UPS-от,DHL.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Пол:
љубителите'
Бренд Име:
SexeMara
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
Приврзоци

Најдобрите понуди во категоријата