.

.

Карактер сребро производи нови лозови меч личност мода за мажи бутик S925 Pendant

Карактер сребро производи нови лозови меч личност мода за мажи бутик S925 Pendant

Степени:

DEN 2334.00 -20 %
DEN 2917.44
Износ
Това е достапна


Карактер на сребро производи од областа на Тајландски сребро трговија на големо 925 сребрен поставите повеќе видови на природни камења нов стил цена материјална корист е да купите избор одби да мало
за Тајландски сребро, сребро е еден вид на archaize процесот на сребрени украси
најчесто се покаже 925 антички сребрен ефект по silver sulfide "сребро" ова сребро и Тајландски сребро повик "ова е поради тоа што општата сребрен украс бојата лесно" ова сребро и Тајландски сребро повик И сребро по вулканизација на сила примитивни на примитивни едноставност овој пристап доаѓа од Тајланд т.5 должина ширина на производот пред видите 5. совети драги пријатели, ве молиме да ги внимателно
. ако тоа е business Product квалитет problems Return roundtrip товарни ве молиме плаќање прво ние ќе бидеме по приемот на стоката преку alipay или банкарски трансфер плаќање за вас во прилог на трошоците треба да плати уште се должи на долг пат во пошта и пакување на процесот може да произведе мал поклопецот не влијае на стоки надвор од местото на квалитетот проблем
3 не внатрешноста на парцела со готовина
нашата адреса градот Beijing Area xinjiekou северна street57 Number waterlooville центар B029 карактер 010-61196980
топло прашува нашата берза може да се користи само во слични стилови или други услови еквивалентна на други производи на проблеми со квалитетот не им е дозволено да се вратат .9 cm за after3cm
продажбата на услугата
здраво
ви благодариме за вашиот избере и да ги купите нашите производи и услуги ви благодариме за вашиот признавање на нашата вашето задоволство е наша крајна цел
вашиот охрабрување е нашата најголема мотивација па добро, ве молиме да се даде на сад искрена compliment Good работи треба да ги споделат и на повеќе пријатели треба вашата водич за навигација секој добар е навистина добра, па се биде дарежлив со вас за нашите резултат илјада сте задоволни со избираат и да купуваат помалку стоки
ве молиме јавете се за мене пред плаќање продавница aftersales услуга повик на ага 010-62237149. Тајландски сребро " своите практики е сребро на сребрен накит "
мешавина на сулфур се топи и со стаклестото државата покривање на површината niello покрие лабава црна ова е поради тоа што општата сребрен украс бојата лесно специјални визуелни ефекти, бидејќи по специјален на стариот ones Wu сребрен накит не само долго ова е поради тоа што општата сребрен украс бојата лесно производ пред приказ, исто така, значително да ја зголеми површината цврстина уникатна текстура и боја накит е јасна и едноставна своите практики е сребро на сребрен накит "обработка" горат по "обработка" оваа сребро и Тајландски сребро повик тежина изгледа стариот имаат аура на античките популарна со модерен gens Most на овие додатоци се користи едноставноста на xiii век уметност трик извлечена со посебни вештини за да се обезбеди уникатна боја и текстура својата посебна технологија и вградена технологија за да се направи секое парче на сребрен накит е не егзотични богатства Тајландски сребро инкрустирани камен е даден приоритет да се со блескавата и проѕирен остро камен гранат своите практики е сребро на сребрен накит црна е masstone самите на Тајландски сребро инкрустирани камења своите практики е сребро на сребрен накит Производ параметри
сребро бренд личност материјал сребро инкрустирани камен S925 стил Тајландски сребро тежина своите практики е сребро на сребрен накит главниот камен големина 15.

Повеќе информации

Бренд Име:
BOCAI
Пол:
Момчиња
Метали Тип:
Сребро.
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Вештачки Корални
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Слика
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
личност
Пакување:
Независна пакување
Продажбата сериски број:
DZ011031

Најдобрите понуди во категоријата